15 grudnia 2020
Układamy i pomagamy dzieciom. Dołącz do nas! [wideo, zdjęcia]

Sportowcy z woj. kujawsko-pomorskiego, w tym drużyna Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz, wzięli udział w charytatywnej akcji „Układamy-Pomagamy”!

Obejrzyj krótkie wideo i zobacz, co działo się wczoraj po południu w HSW Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy. Link do materiału (wideo na Facebooku) TUTAJ:

https://tiny.pl/76n9n

Przypominamy, że Ty też możesz pomóc! Wstaw na swój profil w mediach społecznościowych (SM) zdjęcie, na którym układasz klocki i oznacz je hashtagami #UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki, #FundacjaMamMarzenie.

Warto wiedzieć, że 1 zdjęcie = 5 złotych wpłacone na konto fundacji „Mam Marzenie”.

We wczorajszym, wspólnym układaniu wież i napisów z klocków w hali przy Toruńskiej w Bydgoszczy wzięli udział piłkarze Sportis Social Football Club Łochowo – którzy byli pomysłodawcami zorganizowania eventu – oraz piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz, dzieci i trenerzy ze Sportis Academy Łochowo, koszykarze Enei Astorii Bydgoszcz, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz i siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

Akcja potrwa do 30 grudnia. Dołącz i Ty! Wstaw zdjęcie na swój profil w SM, dodaj hashtagi i pomóż podopiecznym fundacji Mam Marzenie!

Zobacz zdjęcia z wczorajszego eventu w HSW Immobile Łuczniczka.

Fot. Dariusz Stoński

Czytaj również:

Tauron Liga. Znamy nowy termin meczu w Pile!

Tauron Liga. Ważna wygrana Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz! [relacja, zdjęcia]