4 kwietnia 2023
Zaczynamy ćwierćfinały Tauron Ligi

Na pierwszy ogień mecz w Łodzi, u lidera sezonu zasadniczego. ŁKS Commercecon Łódź rywal OnlyBio Pałacu Bydgoszcz w niedzielę prowadził 2:0 w finale Pucharu Polski, ale uległ 2:3 Grupie Azoty Chemikowi Police.

OnlyBio Pałac Bydgoszcz zajął ósme, ŁKS pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. Regulamin skojarzył tę parę w 1/4 rozgrywek o mistrzostwo Polski. Gra się do dwóch zwycięstw. Mecz w Sport Arenie zaplanowano na środę, na 20.30. Rewanż w Bydgoszczy rozpocznie się szybciej, o 17.30 w SISU Arenie w Bydgoszczy (nie będzie opcji kupienia biletu w biletomacie, ale pozostanie sprzedaż internetowa i stacjonarna w kasie, w dniu meczu). Termin rewanżu to wtorek, 11 kwietnia (Polsat Sport).

Środowe spotkanie w Łodzi pokaże Polsat Sport News. Zachęcamy do kibicowania naszym zawodniczkom. Szczególnie podczas drugiego meczu w SISU Arenie (Immobile Łuczniczka jest niedostępna ze względu na imprezę komercyjną). Mamy szansę zapełnić mniejszą siostrę największej bydgoskiej hali (widownia 1475 miejsc przy 5318 krzesełek Immobile Łuczniczki i to bez rozsuwanych trybun przy parkiecie).

Centrum meczowe na stronie Tauron Ligi: https://www.tauronliga.pl/games/id/1102649.html

Jeśli w rywalizacji po dwóch spotkaniach będzie remis, to trzeci decydujący mecz 15.04. zostanie rozegrany w Łodzi.

W pozostałych ćwierćfinałach zagrają BKS Bostik Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz (wtorek, 4 kwietnia, 17.30 Polsat Sport, Developres Bella Dolina Rzeszów – Volley Wrocław (wtorek, 4 kwietnia, 20.30 Polsat Sport Extra), Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police (środa, 5 kwietnia, 17.30 Polsat Sport).

Rok 2023 rokiem Mikołaja Kopernika w województwie kujawsko-pomorskim