22 listopada 2022
Za wiele atutów lidera

ŁKS Commercecon zdecydowanie silniejszy od OnlyBio Pałacu Bydgoszcz. Teraz czas na mecz u nas z IŁ Capital Legionovią Legionowo.

Nie było zaskoczenia w Łodzi. Niepokonany lider rozgrywek wykorzystał większość swoich atutów i pewnie pokonał OnlyBio Pałac Bydgoszcz. „Większość”, bo niektóre z reprezentantek Polski ze składu rywalek, nawet nie weszły na parkiet. Przewaga „Wiewiór” widoczna była w bloku, przyjęciu, warunkach fizycznych i kontrolowały spotkanie. OnlyBio dobrze zaczął pierwszego seta, postawił się przeciwniczkom w trzecim, ale to w poniedziałek było wszystko co można było zrobić. MVP meczu wybrano Aleksandrę Grykę. Po stronie bydgoskiej – co jest w zwyczaju na meczach ŁKS – także wskazano najlepszą zawodniczkę i była to Monika Gałkowska. 13 punktów to jednak o wiele mniej niż zdobywała w poprzednich spotkaniach.

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – ONLYBIO PAŁAC BYDGOSZCZ 3:0 (14, 13, 20)
OnlyBio Pałac: Bałdyga, Szucs, Lewandowska, Gałkowska, Różyńska, Żurowska, Witkowska (libero) oraz Mazurek, Kobus.

Galeria zdjęć https://www.tauronliga.pl/gallery/id/6137.html
Statystyki: https://www.tauronliga.pl/games/id/1102054.html#stats

Dla całego zespołu z Bydgoszczy czas na powrót na drogę zwycięstw już w niedzielę. W Immobile Łuczniczce podejmiemy ostatni w tabeli zespół z Legionowa. I ten mecz (27.11, godzina 19:00) po prostu należy wygrać. Najlepiej za 3 punkty.

Bilety online: https://biletyna.pl/sport/OnlyBio-Palac-Bydgoszcz

Zdjęcie w artykule: (Tauron Liga/Paweł Ciesielski)