22 kwietnia 2021
Za trzy tygodnie wracamy do rywalizacji o mistrzostwo Polski juniorek i kadetek!

Wczoraj poznaliśmy nowe terminy rozegrania turniejów półfinałowych mistrzostw Polski juniorek i kadetek w piłce siatkowej. Kadetki zagrają w dniach 14-16 maja 2021 w Warszawie, a drużyny juniorek zmierzą się ze sobą podczas turnieju w Bydgoszczy, który odbędzie się między 21-23 maja 2021.

W obu wspomnianych turniejach, których stawką będzie awans do finału mistrzostw Polski, zobaczymy zespoły naszego klubu. Ekipę juniorek prowadzi duet trenerski Agata Kopczyk i Rafał Gąsior, a trenerami zespołu kadetek są Rafał Gąsior i Maciej Kromrych.

Warto dodać, że trener Rafał Gąsior jest też jednym z trenerów współpracujących z seniorską reprezentacją Polski siatkarek i obecnie – wraz z zawodniczkami Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz Moniką Jagłą i Martą Ziółkowską – przebywa na zgrupowaniu kadry trenera Jacka Nawrockiego w COS w Szczyrku.

Przypomnijmy. 25 marca 2021 roku Polski Związek Piłki Siatkowej zawiesił wszystkie rozgrywki młodzieżowe. Tym samym zaplanowane na koniec marca 2021 roku turnieje półfinałowe juniorek i juniorów w Bydgoszczy zostały przełożone.

Zobacz też:

II liga. Pałacanki tuż poza podium [podsumowanie sezonu]

Pilne! Rozgrywki młodzieżowe zawieszone [komunikat PZPS]

W piątek rozpoczynamy walkę o finał mistrzostw Polski juniorek! [harmonogram turnieju]

Bardzo udany weekend zespołów młodzieżowych! [relacja, zdjęcia]