29 października 2023
Wyjazd bez zdobyczy

Nie udało się Pałacowi Bydgoszcz wywalczyć choćby seta w meczu 4. kolejki z #Volley Wrocław

Hala Orbita nie zdobyta. W piątkowy wieczór, w pierwszym secie bydgoszczanki prowadziły 10:7, potem, przy zagrywce Lucie Muhlsteinovej wrocławianki zdobyły kolejne 6 punktów. 13:7 wystarczyło, by bezpiecznie doprowadzić do wygrania seta. W kolejnych KS Pałac próbował nawiązywać walkę, ale bez powodzenia. W szeregach #Volley było zdecydowanie więcej punktujących siatkarek (statystyki) i to ten zespół cieszył się po 98 minutach gry ze zwycięstwa za 3 punkty.

MVP meczu została libero #Volley Anna Pawłowska. W Pałacu najlepszą zdobycz miała Joanna Sikorska (16).

Następny mecz z gatunku „za 6 punktów” KS Pałac Bydgoszcz rozegra w swojej hali w poniedziałek, 6 listopada o 17:30.

#VOLLEY WROCŁAW – PAŁAC BYDGOSZCZ 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

VOLLEY: Stronias 13, Szczurowska 12, Baczyńska 12, Lewandowska 11, Ponikowska 8, Muhsteinova 3, Pawłowska (libero) oraz Szady, Stencelewska.

PAŁAC: Sikorska 16, Nowakowska 10, Łyszkiewicz 6, Paluszkiewicz 5, Witowska 4, Bałdyga 2, Saad (libero) oraz Makarewicz 7, Gorzkiewicz 1.