Pola Nowakowska wraca do rodzimej Bydgoszczy. Najlepsza przyjmująca ME kadetek (złoto reprezentacji 2013), po czterech sezonach poza macierzystym klubem znowu przywdzieje trykot Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.

Nasza była libero grała przez ostatnie lata w Rzeszowie, Policach i I-ligowym Energetyku Poznań oraz ostatnio w AZS Akademii Siatkówki Uniwersytetu Gdańskiego. Młodsza siostra Jana Nowakowskiego, wielokrotna medalistka kategorii młodzieżowych a także zdobywczyni Pucharu, Superpucharu i złotego medalu Tauron Ligi z Chemikiem Police będzie grać na pozycji przyjmującej.

POLA NOWAKOWSKA: Bardzo cieszę się z faktu, że będę reprezentować ponownie moje rodzinne miasto i klub, w którym się wychowywałam. Co prawda teraz będę miała inne zadanie, ponieważ nie będę występować na pozycji libero, a na pozycji przyjmującej, co wzbudza we mnie jeszcze większe pozytywne emocje. Z Pałacem mam wiele wspaniałych wspomnień i nie mogę się już doczekać, aż ponownie stanę w hali Immobile Łuczniczka i usłyszę pierwszy gwizdek. Mam nadzieję, że zobaczymy się na meczach i przybijemy siatkarską „piątkę”. Do zobaczenia!