24 marca 2021
W piątek zaczynamy walkę o finał mistrzostw Polski juniorek! [harmonogram turnieju]

W dniach 26-28 marca 2021 roku będziemy gospodarzem turnieju półfinałowego mistrzostw Polski juniorek. Oprócz Pałacanek o awans do finału powalczą zespoły MKS-u Dąbrowa Górnicza, Volleyu Wrocław i PSPS SMS Police. Sprawdź szczegółowy harmonogram spotkań!

Piątek, 26.03.2021

Godz. 15:30 KS Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza

Godz. 18:00 #VolleyWrocław – PSPS SMS Police

Sobota, 27.03.2021

Godz. 14:00 MKS Dąbrowa Górnicza – PSPS SMS Police

Godz. 16:30 KS Pałac Bydgoszcz – #VolleyWrocław

Niedziela, 28.03.2021

Godz. 10:00 #Volley Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza

Godz. 12:30 PSPS SMS Police – KS Pałac Bydgoszcz

Na fanpage’ u KS Pałac Bydgoszcz na Facebooku przeprowadzimy transmisje na żywo ze wszystkich meczów turnieju półfinałowego mistrzostw Polski juniorek w Bydgoszczy. W tym samym miejscu będą też na Was czekać fotorelacje autorstwa Dariusza Stońskiego.

Trenerem zespołu juniorek KS Pałac Bydgoszcz jest Agata Kopczyk, a drugim szkoleniowcem Rafał Gąsior, który przed kilkoma dniami razem z trenerem Maciejem Kromrychem poprowadził naszą drużynę kadetek do awansu do półfinału mistrzostw Polski!

Zawody, bez udziału publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym, odbędą się w hali sportowej XI LO MS przy ulicy Cichej 59 w Bydgoszczy. Trzymajcie kciuki!

Patronem młodzieżowych zespołów KS Pałac Bydgoszcz jest Oponeo.

EDIT: W czwartek, 25 marca 2021 roku w godzinach popołudniowych Polski Związek Piłki Siatkowej zdecydował o zawieszeniu rozgrywek młodzieżowych. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie internetowej PZPS.

Fot. Dariusz Stoński.

Zobacz też:

Bardzo udany weekend zespołów młodzieżowych [relacja, zdjęcia]

Awansowaliśmy do półfinału mistrzostw Polski juniorek! [podsumowanie turnieju ćwierćfinałowego]