9 stycznia 2023
Tylko punkt z Wrocławiem

OnlyBio Pałac Bydgoszcz przegrywa u siebie 2:3 z #Volleyem Wrocław

To niestety czwarta przegrana z rzędu bydgoskich siatkarek. Na pewne pocieszenie zostaje dodany punkt do ligowej tabeli. Mogło ich być więcej. OnlyBio prowadziło w tym meczu 2:1 w setach a w tiebreaku 11:5…po czym rywalki dokończyły tego seta bilansem 10:1, zwycięstwem 15:12. Duży w tym udział miały dwie byłe bydgoskie zawodniczki Magdalena Saad oraz Regiane Bidias. To zagrywki Brazylijki skutecznie rozbiły przyjęcie bydgoskiego zespołu w decydującym momencie.

OnlyBio Pałac Bydgoszcz – Volley Wrocław 2:3 (17:25, 25:20, 25:20, 16:25,12:15)
Pałac: Bałdyga 0, Lewandowska 13 punktów, Żurowska 10, Nowakowska 2, Gałkowska 24, Różyńska 10, Witkowska (libero) oraz Mazurek 3, Łyszkiewicz 11.

Wypowiedzi pomeczowe zawodniczek:

Już w piątek w Immobile Łuczniczce mecz OnlyBio Pałac Bydgoszcz z BKS Bielsko-Biała. Początek o 17.30.