16 listopada 2021
Tauron Liga. Przegrana w Świeciu

Po dobrym pierwszym secie Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz z Jokerem, trzy kolejne wzięły rywalki i wygrały derby regionu 3:1.

Dzięki wygranej za trzy punkty Joker zrównał się z Pałacem dorobkiem w tabeli, ale mając dwa zwycięstwa na koncie, zepchnął bydgoski zespół na ostatnie miejsce (jedna wygrana). Po bardzo dobrym pierwszym secie, lepszy rytm meczowy złapały rywalki. Dobra gra byłej zawodniczki Jokera Pauliny Majkowskiej (zagrywka, blok) oraz Zuzanny Szperlak, nie wystarczyły, by powstrzymać rozpędzający się z każdym setem zespół gospodarzy.

Wypowiedzi pomeczowe

Kolejny mecz Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz w poniedziałek, w Immobile Łuczniczce, 22 listopada o 17.30 z beniaminkiem, UNI Opole.

Joker Świecie – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:1 (17:25, 25:23, 25:17, 25:17)
Polskie Przetwory: Szperlak, Majkowska, Bałdyga, Cassemiro, Hage, Balmas, Saad (libero) oraz Kobus, Mazurek, Szczepańska-Pogoda.
MVP: Paulina Zaborowska