19 listopada 2021
Tauron Liga. O punkty w poniedziałek

UNI Opole będzie przeciwnikiem Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz w poniedziałek, 22 listopada o 17.30. Bilety na mecz są już w sprzedaży

Tradycyjnie zachęcamy kibiców do wsparcia drużyny z trybun. Potrzebujemy Was!
LINK DO BILETÓW

Po przegranej na początku tygodnia 1:3 w Świeciu z Jokerem, sytuacja drużyny jeszcze bardziej się skomplikowała. Sąsiad zza między zepchnął nas na ostatnie miejsce TAURON Ligi. Bilans 1-7 spowodował, że Zarząd KS Pałac Bydgoszcz rozwiązał umowę z dotychczasowym trenerem Piotrem Matelą. W TAURON lidze posadę stracił też w tym tygodniu szkoleniowiec Energi MKS Kalisz Jacek Pasina.

Jak już informowaliśmy, klub zakontraktował na funkcję trenera Alessandro Lodiego z Włoch. Nowy szkoleniowiec rozpoczął pracę z zespołem w piątek po południu. Czasu na poukładanie na nowo drużyny przed meczem z beniaminkiem ma niewiele. W Opolu (FILM Z PRZYGOTOWAŃ) nastroje z pewnością lepsze, bo debiutant w najwyższej klasie rozgrywkowej ma bilans 4-4, co może być zaskoczeniem. Rywalki zajmują 7. miejsce wyprzedzając zespoły z Kalisza, Wrocławia, Bielska-Białej oraz Świecia i Bydgoszczy. UNI pokonało 3:1 Jokera (Wyjazd), 3:2 Legionovię (W), 3:2 Radomkę (Dom), 3:1 Bielsko (D). Drużyna trenera Nicoli Vettoriego uległa tuzom ekstraklasy: Policom 0:3 (W), 1:3 Develepresowi Bella Dolina Rzeszów (W) i ŁKSowi 1:3 (D) oraz 0:3 Enerdze w Kaliszu.

W drużynie rywali rozpoznamy Regiane Bidias, która odeszła z Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz po poprzednim sezonie oraz Adriannę Adamek, która grała w pałacowych drużynach młodzieżowych.

Aktualna tabela TAURON Ligi

Mecz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – UNI Opole zamknie 9. kolejkę a pokaże go Polsat Sport.

Już w piątek, a więc 4 dni po walce z UNI, bydgoszczanki czeka spotkanie w Łodzi z Grotem Budowlanymi … gdzie pracował Alessandro Lodi. W sezonie 2012/13 był asystentem trenera Macieja Kosmola. Mecz z Grotem został kolejny raz przełożony (był wariant czwartkowy!) i rozpocznie się o 17.30.

#PolskiePrzetworyPałacBydgoszcz #kspalac #idenapalac #30welicie