1 października 2021
Tauron Liga. Inauguracja u siebie z nową atakującą

IŁ Capital Legionovia Legionowo już w sobotę przeciwnikiem Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz w hali Immobile Łuczniczka. Do drużyny w piątek dołączyła Majka Szczepańska-Pogoda.

Nareszcie nadchodzi ten moment. Przy udziale kibiców sezon 2021/2022 Tauron Ligi zacznie się na dobre, bo bydgoską drużyna zagra mecz 2. kolejki przed własną publicznością. Przeciwnikiem ekipa z Legionowa, która przed tygodniem pokonała 3:1 Volley Wrocław na własnym parkiecie.
Przebudowany zespół Polskich Przetworów Pałacu liczy na doping publiczności. Przypominamy, w ekipie zostały z poprzedniego sezonu rozgrywająca (ponownie wybrana kapitanem) Magdalena Mazurek i środkowa Kinga Różyńska (trenuje z zespołem przybliżając się do pełni formy). Powróciły: Paulina Bałdyga (rozgrywająca, zdobyła mistrzostwo Polski z Chemikiem Police), Patrycja Polak-Balmas (przerwa macierzyńska atakującej). Nowe siatkarki to: libero Magdalena Saad i Aleksandra Justka, przyjmująca Zuzanna Szperlak, środkowe Paulina Majkowska i Kamila Kobus. Zagraniczny „zaciąg” Polskich Przetworów to pracujące od początku przygotowań przyjmujące: Tatjana Bokan (Czarnogóra) i Mariana (Mari) Alves Cassemiro z Brazylii. Niedawno dołączyła do drużyny trenera Piotra Mateli (asystentem pozostał Jakub Tęcza) rodaczka Cassemiro, Leticia Hage na środek siatki. „Leti” była już z drużyną w Radomiu (przegrana 0:3 z E.Leclerc Moya Radomka Radom), ale nie mogła zagrać (przepływ dokumentów między federacjami).

Dzień przed meczem do Polskich Przetworów dołączyła świetnie spisująca się w Radomce Majka Szczepańska-Pogoda. W sezonach 2018-2020 reprezentowała E.Leclerc Radomka Radom. W 44 meczach zdobyła 435 punktów, 56 asów i odnotowała 25 bloków. Rekord punktowy kariery – 31 punktów w meczu!


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Rekomendujemy zakup biletów przez internet:
https://biletyna.pl/event/view/id/197206

CENNIK:
Bilety
Bilet normalny: 19 zł, ulgowy 9 zł (emeryci, renciści, młodzież ucząca się z ważną legitymacją), rodzinny 30 zł (osoba dorosła + 2 dzieci, 2 osoby dorosłe + 2 dzieci, 2 osoby dorosłe + 3 dzieci (dzieci do 10 roku życia)

Karnety
Karnet normalny: 100 zł, karnet VIP (z cateringiem) 300 zł