23 stycznia 2021
Tauron Liga. Emilia Mucha odchodzi z Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz

Wczoraj (piątek) Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. rozwiązał, za porozumieniem stron, umowę z zawodniczką Emilią Muchą. Dziękujemy Emilii za występy w naszym Klubie i jednocześnie życzymy jej powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Dziękuję za sezon spędzony w Bydgoszczy. Szczególnie dziękuję moim koleżankom z drużyny, z którymi stworzyłyśmy dobra atmosferę. Dziękuję Trenerom i całemu sztabowi, jak i również wszystkim pracownikom Klubu, którzy zawsze służyli pomocą. Bydgoszcz to moje miasto już od paru ładnych lat i wspomnienia zawsze zostaną w moim sercu. Jeszcze raz dziękuję powiedziała Emilia Mucha.

Emilia Mucha trafiła do zespołu Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz przed sezonem 2020/2021 z E.Leclerc Moya Radomki Radom.

Pochodząca z Warszawy 27-letnia przyjmująca w siatkarskiej ekstraklasie występuje od 10 sezonów. Rozegrała łącznie 200 meczów, zdobywając 1746 punktów (statystyki za tauronliga.pl).

Emilia Mucha jest mistrzynią Polski juniorek z 2010 roku i trzykrotną mistrzynią Polski kadetek (2008, 2009, 2010). W 2019 roku wraz z reprezentacją Polski siatkarek wygrała Volley Masters Montreux.

Dodajmy, że Emilia Mucha reprezentowała już barwy KS Pałac Bydgoszcz w latach 2010-2013.

Fot. Dariusz Stoński.

Czytaj również:

Czas na derby regionu w Tauron Lidze! W niedzielę gramy z Jokerem Świecie [zapowiedź]

Tauron Liga. Wygrywamy pierwszy mecz w tym sezonie! Statuetka MVP dla Emilii Muchy [zdjęcia]

PreZero Grand Prix PLS. Mamy złoto!! [zdjęcia, wideo]

Emilia Mucha: Cieszę się, że wracam. Chciałabym, abyśmy zajęli jak najwyższe miejsce! [wideo, YouTube]