Dwukrotnie w ciągu 4 dni OnlyBio Pałac Bydgoszcz musiał uznać wyższość wicemistrzyń Polski. W obu meczach, pucharowym i ligowym drużyna powalczyła ambitnie z wyżej notowanym rywalem.

W Pucharze Polski, na wyjeździe przegraliśmy 1:3 (-23, 20, -16, -23), ale była nawet szansa na tiebreak. Po zaciętym spotkaniu odpadliśmy z dalszej rywalizacji.
W niedzielę w Bydgoszczy było 3:0 dla rywalek (23, 19, 27), ale nie zabrakło walki. W III secie była piłka setowa dla OnlyBio Pałacu. – Szkoda tych końcówek, zabrakło nam konsekwencji i trochę szczęścia w zagrywkach, ale ryzykowałyśmy mocne serwisy – mówiła po spotkaniu Kinga Różyńska, środkowa.

Kilka dni przerwy, oczywiście treningów i w sobotę drużynę czeka mecz 3. kolejki z Moya Radomka Lotnisko Radom. Spotkanie odbędzie się 12 listopada o 20.30 (transmisja Polsat Sport). Bilety do nabycia w internecie https://biletyna.pl/sport/OnlyBio-Palac-Bydgoszcz/Bydgoszcz ale także w biletomacie i kasie przed meczem.