Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz przegrywają 1:3 z E.Leclerc Moya Radomka Radom

Apetyty kibiców w Immobile Łuczniczka na ugranie punktów z faworyzowanymi przeciwniczkami pojawiły się od początku meczu. Bydgoszczanki prowadziły 9:4, 18:13 a nawet 23:21. Straty do 18:17 pozwoliła zmniejszyć trudną zagrywką powracająca Katarzyna Skorupa; a w końcówce, rywalki zdobyły 4 punkty pod rząd i wygrały seta. O drugim najlepiej zapomnieć, szybko było 2:0 w meczu.
Pochwały należą się bydgoskim siatkarkom za trzeci set. Podniosły się zdecydowanie i wygrały partię bardzo wysoko (do 13) m.in. dzięki agresywnej zagrywce. IV set to powrót do zdecydowanie lepszej gry E.Leclerc Moya Radomki i goście zainkasowali 3 punkty. MVP została wybrana Freya Aelbrecht.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (23:25, 15:25, 25:13, 16:25)
Pałac: Balmas 12, Szperlak 8, Cassemiro 13, Różyńska 7, Bałdyga1, Hage 9, Saad (libero) oraz Kobus 0, Mazurek 1, Szczepańska-Pogoda 3.