16 października 2024
Powrót z Radomia bez zdobyczy

3:1 pokonała MOYA Radomka Radom Metalkas Pałac Bydgoszcz. W I secie bydgoszczanki wygrywały 20:16, w drugim także prowadziły do stanu 19:16 – przegrały te partie 23:25 i było już 2:0 dla rywalek…

Chwała bydgoskim siatkarkom, że potrafiły potem wygrać trzeciego seta 25:20. Ale w czwartym radomianki szybko odskoczyły na kilka punktów, poszły za ciosem i doprowadziły do wygranej w całym meczu.

MVP spotkania została zdobywczyni 23 punktów Maria Yordanova. Po naszej stronie 20 punktów wywalczyła Pola Nowakowska, która po spotkaniu została uhonorowana nagrodą rzeczową dla najlepszej zawodniczki gości.

Teraz, już w sobotę przed bydgoszczankami teoretycznie jeszcze trudniejsze spotkanie z Developresem Rzeszów. Mecz w Immobile Łuczniczce odbędzie się o…12:30. Już dzisiaj zapraszamy. A poniżej link do biletów:

MOYA Radomka Radom – Metalkas Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:23, 20:25, 25:17)
Metalkas/Pałac: Łyczakowska, Rajlic, Nowakowska, Paluszkiewicz, Makarewicz, Dorsman, Jagła (libero) oraz Stekovic, Sidor, Ziółkowska.