2 marca 2021
Tauron Liga. Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zagrają w Legionowie [zapowiedź]

W sobotę, 6 marca – w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Tauron Ligi – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zagrają na wyjeździe z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo. Spotkanie, które zaplanowano na godzinę 18, obejrzysz w Ipla TV.

Ekipa z województwa mazowieckiego zajmuje 7. miejsce w tabeli i może być pewna udziału w fazie play-off obecnego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Alessandro Chiappiniego wygrała dotychczas 10 z 21 meczów, zdobywając łącznie 31 punktów.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz mają na koncie 4 punkty mniej i tracą 3 „oczka” do okupującej 8. pozycję Energi MKS Kalisz. Aktualny bilans Pałacanek to 8 wygranych i 13 przegranych.

W poprzedniej kolejce zespół trenera Piotra Mateli przegrał we własnej hali z Developresem SkyRes Rzeszów 2:3, choć w piątkowym pojedynku z aktualnym liderem rozgrywek prowadził już 2:0.

Natomiast siatkarki z Legionowa w 21. serii gier Tauron Ligi pokonały u siebie DPD IŁCapital Legionovię Legionowo 3:1.

Warto dodać, że w pierwszym meczu Pałacanek i Legionovii w tym sezonie przyjezdne wygrały w Bydgoszczy 3:1. MVP tamtego spotkania została wybrana Olivia Różański.

Sobotni mecz (6 marca) DPD IŁCapital Legionovia Legionowo vs Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz pokaże Ipla TV. Początek transmisji o 18.00.

Fot. Dariusz Stoński.

Zobacz też:

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz vs Developres SkyRes Rzeszów – Wypowiedzi po meczu [wideo]

Tauron Liga. Ważny punkt Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz! [relacja, komentarze]

Wypowiedzi po meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz vs DPD Legionovia Legionowo [wideo]

Tauron Liga. Z Legionovią bez punktów [zdjęcia, relacja]