14 czerwca 2021
Paulina Majkowska na środku w Polskich Przetworach

Z Legionowa do Bydgoszczy. Na pozycję środkowej dołącza do nas dwukrotnia mistrzyni Polski juniorek Paulina Majkowska. Cieszymy się, że Paulina będzie teraz w Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.

Nie ukrywam, że od paru lat był to mój cel na siatkarskiej mapie Polski. Bydgoszcz to piękne miasto z cudowną atmosferą. Z racji, że studiowałam tu 2 lata mogę śmiało przyznać, że jestem z nią emocjonalnie związanaprzyznaje zawodniczka.

Majkowska (ur. 6 lutego 1995 roku, 185 cm, zasięg w wyskoku do ataku 315 cm) rozegrała w Legionowie 13 meczów, w których zdobyła 53 punktów. Ta perspektywiczna, wciąż rozwijająca się siatkarka 4. sezony spędziła w zespole Jokera Świecie, z którym dwukrotnie zwyciężyła rozgrywki I ligi.

Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę grała w barwach Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz. Moim celem na sezon 2021/2022 przede wszystkim jest zbudowanie wspaniałej drużyny, która poprzez swoją determinacje i walkę do ostatniej piłki będzie godnie reprezentowała ten zasłużony klub. Nie mogę doczekać się pierwszego spotkania z kibicami, których serdecznie pozdrawiam.

Trener Piotr Matela o zawodniczce:

Paulina jest ambitną środkową. W ostatnim sezonie nie miała może zbyt wielu okazji do gry wpełnym wymiarze. Ma dobre warunki do gry na siatce a przy tym jest dynamiczna. Mam nadzieję, że wykorzysta potencjał, którym dysponuje i będzie mocnym punktem na środku siatki.