Pałacanki w finale MPJ!!!

Data:
Autor: administrator

Zespół bydgoskiego Pałacu po raz czwarty z rzędu zagra w finale mistrzostw Polski juniorek. Czwartego dnia turnieju w Warszawie młode bydgoszczanki pokonały w 1/2 finału MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:15, 25:17, 25:20). Ich ostatnim rywalem będzie gdańska Gedania, która z walki o złoto wyeliminowała Silesię Volley Mysłowice/Chorzów.

Swoim półfinałowym występem bydgoski klub potwierdził swoją dominację na młodzieżowych parkietach. Co prawda do pełni szczęścia brakuje jeszcze wygranej z gdańszczankami, ale podopieczne duetu Maciej Kromrych – Rafał Gąsior przystąpią do finału podbudowane wygraną w fazie grupowej z rywalkami z Wybrzeża (3:1).

Dwie drużyny z grupy A pozostawiły w pokonanym polu oponentów z grupy B. Pałacanki bez straty seta uporały się z MKS-em V LO Rzeszów, a gedanistki pozostawiły w pokonanym polu Silesię Volley (3:1).

Niedzielny finał zaplanowano na godzinę 13:00. Po zakończeniu turnieju zapraszamy na podsumowanie imprezy.

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo