Pałacanki już w półfinale!

Data:
Autor: administrator

Już po drugim meczu siatkarki bydgoskiego Pałacu Bydgoszcz zapewniły sobie awans do strefy medalowej turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek  rozgrywanego w Warszawie. W czwartek pałacanki (grupa A) rozbiły w trzech setach Aluprof Bielsko-Biała, wygrywając kolejne sety 25:13, 25:10 i 25:14. Sporą niespodzianką zakończył się drugi mecz, w którym gospodynie imprezy – Sparta uległy po tie-breaku Gedanii Gdańsk.

Wyniki czwartkowej serii gier oznaczają, że warszawianki o awans powalczą z pewnym miejsca w czwórce Pałacem. Szansę na awans mają także gdańszczanki, które zagrają z Aluprofem. W przypadku wygranych obu ekip o możliwości walki o medale zadecyduje bilans setów.

W grupie A awans do najlepszej czwórki turnieju zapewniły już sobie MKS V LO Rzeszów (w czwartek wygrał UKS SMS Łódź 3:0) oraz Silesia Volley Mysłowice/Chorzów (również 3:0 z wrocławskimi gwardzistkami).

Korekta: W zapowiedzi turnieju przez pomyłkę podaliśmy, że Pałac zmierzy się w drugim dniu turnieju w Warszawie ze Spartą. Z kalendarza wynika bowiem, że zagra ze stołecznymi rywalkami dopiero na zakończenie fazy grupowej, a więc trzeciego dnia imprezy. Za pomyłkę przepraszamy.

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo