13 listopada 2022
OnlyBio Pałac znowu wygrywa!

Przy wsparciu licznej grupy fanów OnlyBio Pałac Bydgoszcz pokonuje 3:1 Moya Radomka Lotnisko Radom w swojej hali.

Mecz 3. kolejki Tauron Ligi tylko w drugim secie był niepomyślny dla bydgoszczanek. Tę partię zawodniczki trenera Mirosława Zawieracza rozpoczęły źle. Przy niedokładnym przyjęciu rywalki prowadziły od początku seta i nie udało się odrobić strat. Ale o każdym z pozostałych trzech setów można pisać dobrze. Bydgoszczanki były lepsze od przeciwniczek m.in. w zagrywce, poprawiła się obrona a w ataku prym wiodła zdobywczyni 29 punktów Monika Gałkowska (MVP). Trzy punkty zostały po raz drugi w sezonie w Bydgoszczy. Po trzech meczach zespół ma 6 punktów. To cieszy kibiców, których z meczu na mecz przybywa w hali a atmosfera jest coraz gorętsza. Wsparcie zawodniczkom dała także w sobotni wieczór drużynowa maskotka „Bydgosia”.

OnlyBio Pałac Bydgoszcz – Radomka 3:1 25:19, 14:25, 25:18, 25:14
OnlyBio Pałac: Bałdyga 2, Nowakowska 4, Lewandowska 12, Gałkowska 29, Żurowska 9, Różyńska 7 Witkowska (libero) oraz Mazurek 0, Łyszkiewicz 0, Szucs 5, Kobus 0.