24 października 2022
OnlyBio. Life S.A. z KS Pałac Bydgoszcz

KS Pałac Bydgoszcz S.A informuje o podpisaniu umowy z nowym sponsorem tytularnym, którym jest firma OnlyBio. Life S.A.

Do sezonu 2022/23 Tauron Ligi klub przystąpi pod nazwą OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Firmie OnlyBio. Life S.A. z Bydgoszczy dziękujemy za nawiązanie współpracy.

PIOTR MAKOWSKI: Nasz nowy sponsor tytularny naturalnie wpisuje się w charakter klubu . Pracujemy głównie z kobietami. Kobietami, które dbają o swój wygląd nie tylko na siatkarskim boisku. Współpraca z OnlyBio- firmą, tworzącą wysokiej jakości kosmetyki i klubu siatkowki żeńskiej, grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej to idealne połączenie. Kibice oraz miłośnicy dobrych produktów kosmetycznych z pewnością dostrzegą kompilację sportu i urody.

Więcej informacji o nowym sponsorze na oficjalnej stronie:
https://onlybio.life/

Onlybio.life to odpowiedzialność za siebie i innych połączona z chwilami codziennej radości, zamkniętymi w przepięknych, ekologicznych opakowaniach. To najwyższa jakość potwierdzona badaniami i certyfikatami, którą oddajemy w Twoje ręce w nowoczesnej, dopasowanej do Twoich potrzeb formie.”
OnlyBio.life wprowadziła na rynek produkty do pielęgnacji włosów – serię Hair in Balance, która stała się hitem włosomaniaczek i tym samym wykreowała modę na świadomą pielęgnację. Słuchając swoich klientów poszliśmy o krok dalej i uruchomiliśmy pierwszą w Polsce aplikacje do świadomej pielęgnacji włosów OnlyBio Stories, tak aby piękne i zdrowe włosy były częścią przyjemnej rutyny pielęgnacyjnej. Onlybio.life wyrosła i kontynuuje rozwój w miłości do natury i głębokiej potrzebie dawania tego, co najlepsze i najnowocześniejsze swoim klientom.

W tym tygodniu, w sobotę, 29 października drużyna OnlyBio Pałac Bydgoszcz zainauguruje 31. sezon w najwyższej klasie rozgrywek. W Immobile Łuczniczce podejmiemy o 19:00 beniaminka Roleski Grupa Azoty Tarnów.

Bilety: https://bilety.io/vbutq