29 grudnia 2023
Mistrzynie na pożegnanie roku

Meczem z ŁKS Commercecon Łódź Metalkas Pałac Bydgoszcz pożegna stary rok. To będzie też pierwszy mecz rundy rewanżowej Tauron Ligi w Immobile Łuczniczce

Po 11. meczach sezonu zasadniczego, rundę rewanżową bydgoszczanki rozpoczęły w Rzeszowie, gdzie przegrały 0:3. Po prawie 2 tygodniach przerwy wracają do swojej hali, na kolejny mecz bardzo trudnym przeciwnikiem. W 2. kolejce, 13 października Metalkas zagrał dobry mecz, ale górą był ŁKS – 3:1 (19, 22, -21, 19). Gra trwała 131 minut. MVP była Aleksandra Dudek (22 punkty) a po naszej stronie tylko jeden punkt mniej zdobyła Pola Nowakowska. Dziś ŁKS reprezentuje jednak wyższą dyspozycję niż na początku sezonu. Zajmuje 3. miejsce w Tauron Lidze z bilansem 9 zwycięstw i 3 porażek (przegrane na początku sezonu 0:3 w derbach Łodzi oraz u siebie z Bielskiem oraz ostatnio 2:3 z Rysicami w Rzeszowie; przy prowadzeniu 2:1 w setach).

Początek meczu o 19:00
Transmisja Polsat Box Go

Następny mecz Metalkasu: 6 stycznia (sobota, Święto Trzech Króli), w Szczecinie z Grupą Azoty Chemikiem Police o 19

Następne spotkanie w Bydgoszczy: 14 stycznie (niedziela, 19:00) z #Volley Wrocław