24 sierpnia 2021
Mega zabawa na Wyspie Młyńskiej

Historycznym można nazwać wydarzenie promocyjne, które miało miejsce w weekend. Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz i BKS Visła Proline Bydgoszcz połączyły siły i przy wsparciu Miasta Bydgoszcz spotkały się z kibicami w sercu miasta.

Nad Brdą zagrało wszystko. I dwa czołowe bydgoskie zespoły siatkarskie i – pomimo obaw – pogoda. Dopisali kibice. I to było najważniejsze. Świetnie też, po raz kolejny jako miejsce na tego typu wydarzenie sprawdziła się Wyspa Młyńska wraz z boiskiem do siatkówki plażowej.
Chyba nikt nie wyszedł tego popołudnia niezadowolony. Mnóstwo konkursów, ruchu, nagród i dobrej zabawy. Od południa do 16, siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz oraz zawodnicy Visły Proline Bydgoszcz byli totalnie do dyspozycji bydgoszczan i nie tylko. Po wspólnej rozgrzewce, którą poprowadził odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne drużyn Tomasz Stasiak, był czas na rodzinną sztafetę siatkarską i inne konkursy. Kulminacyjnym momentem był mecz czwórek: dwoje kibiców, zawodniczka, zawodnik. Emocji, długich wymian, zwrotów akcji nie brakowało.

Dziękujemy Miastu Bydgoszcz, klubowym sponsorom i partnerom za wsparcie akcji. Podziękowania także dla wszystkich, którzy pracowali przy niej organizacyjnie.
Osobne ukłony dla sportowców, którzy wykazali się ogromną empatią, cierpliwością i dali z siebie wiele, dla zadowolenia fanów.

Obszerna fotogaleria (autor Krzysztof Różański) na fanpage’u Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz: https://tinyurl.com/ypv4x6db