Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz przegrały z ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:21, 23:25, 18:25, 12:25) w zaległym spotkaniu 16. kolejki TAURON Ligi.

Po wygranym pierwszym secie i przy prowadzeniu 22:20 w drugim, z pewnością u niektórych pojawiły się apetyty na 2:0. Ale ŁKS to drużyna walcząca, wzmocniona w trakcie sezonu atakującą Valentiną Diouf. Włoszka mająca 202 cm wzrostu po prostu „robi różnicę”. Łodzianki wyrównały na 23:23 i do końca seta już tylko one punktowały. Trzeci a szczególnie ostatni set, to już wyraźna przewaga zespołu, który ma medalowe aspiracje.
MVP meczu została wspomniania Diouf – 18 punktów; choć 20 do dorobku zespołu dołożyła Kamila Witkowska. W zespole bydgoskim dwucyfrowy dorobek (20) miała jedynie Majka Szczepańska-Pogoda.

POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 1:3 (25:21, 23:25, 18:25, 12:25)
PAŁAC: Bałdyga 3, Cassemiro 9, Hage 9, Szczepańska-Pogoda 20, Szperlak 6, Majkowska 7, Saad (libero) oraz Bozdeva 4, Mazurek, Różyńska 1.