10 czerwca 2022
Kto zostaje w drużynie na następny sezon (cz.1)

Ważne kontrakty z Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz mają: Paulina Bałdyga, Kamila Kobus oraz Aleksandra Justka.

W kolejnym sezonie na parkiecie HSW Immobile Łuczniczka zobaczycie na pewno rozgrywająca Paulinę Bałdygę. – Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w Bydgoszczy. Czuję się tutaj jak u siebie, to miasto to mój drugi dom – mówi popularna „Bałdi”.

W zakończonym sezonie Paulina wystąpiła w 22 meczach, 80 setach, zdobyła 65 punktów, zagrywała 280 razy osiągając 13 asów. Niejednokrotnie dawała drużynie pożytek skutecznie spisując się w bloku – miała ich 36. W meczu z Jokerem Świecie została wyróżniona statuetką MVP.

Kamila Kobus to kolejna zawodniczka, która w sezonie 2022/2023 będzie występować w bydgoskim zespole. Środkowa Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz wraca z wypożyczenia do E.Leclerc Moya. Cieszymy się, że „Kama” ponownie będzie z nami. Zanim Kamila wsparła zespół z Radomia, w bydgoskich barwach zagrała w 13 meczach.

Aleksandra Justka, to następna zawodniczka, która będzie grała w Polskich Przetworach Pałacu Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie 2022/2023. Młoda i ambitna libero zostaje nad Brdą. W poprzednim sezonie zadebiutowała w meczu Pucharu Polski w Radomiu. Dla Oli będzie to drugi sezon w Tauron Lidze.