Infekcje w zespole Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz wymusiły dwie zmiany terminów spotkań. Najpierw odrobimy zaległości Puchar Polski.

Z powodu kilku pozytywnych przypadków w naszej drużynie odwołany piątkowy (21 stycznia) mecz TAURON Ligi z ŁKS Commercecon Łódź. Czekamy na oficjalne potwierdzenie nowego terminu, ale najprawdopodobniej będzie to któryś z dni ostatniego weekendu lutego.

Nie dojdzie też do skutku w terminie zaplanowane na sobotę spotkanie Pucharu Polski w Radomiu. Izolacja członków bydgoskiego zespołu kończy się 30 stycznia, a zatem dwa dni po pierwotnie wyznaczonej dacie. Nową ustalono na…1 lutego. Na starcie z E.Leclerc Moya Radomka Radom pojedziemy zatem zaledwie jeden dzień po pierwszym dniu ponownego wspólnego trenowania.
Mimo takich okoliczności wierzymy, że żadne przyczyny (w tym zdrowotne) nie pokrzyżują już nowych planów.

Mecz pucharowy odbędzie się w starej – jak pierwotnie planowano – hali przy ul. Narutowicza (słynny „złoty sufit”?) a w nowej Hali Widowiskowo-Sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Ten obiekt ma widownie na 3700 miejsc a przeciwniczki grały w nim dotąd raz i uległy UNI Opole w boju ligowym 1:3.

Kolejny mecz bydgoszczanek w Immobile Łuczniczce, będzie to spotkanie ligowe z mistrzem Polski Azotami/Chemikiem Police. Termin: niedziela, 6 lutego, godzina 19:00 (transmisja Polsat Box Go).