Wygrany set, sporo walki, ambicji…to było w poniedziałek zbyt mało, by wywieźć punkty z radomskiego parkietu.

OnlyBio Pałac Bydgoszcz po raz kolejny w sezonie zanotował fatalny pierwszy set, przegrany wysoko, bo aż do 10. W drugim bydgoszczanki potrafiły odmienić obraz gry i zaciekle walczyły w końcówce, wygrywając do 27. Były też szanse w trzeciej partii, ale w końcówce Moya Radomka Lotnisko Warszawa Radom poszła za ciosem i dowiozła zwycięstwo. Ostatnia partia niestety przypomniała pierwszą.
MVP wybrano Justynę Łukasik a za najlepszą po stronie bydgoskiej uznano Ewelinę Żurowską. Po ósmej przegranej pod rząd, bydgoszczanki czeka teraz 11 lutego mecz u siebie z…niepokonanym ŁKS Commercecon Łódź. Poniedziałkowe spotkanie zaplanowane jest na 20.30.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa Radom – OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:10, 27:29, 25:22, 25:17)