7 grudnia 2021
Bilety na Radomkę dostępne

Jeszcze nie opadły emocje po zwycięstwie nad Energa MKS Kalisz a już w piątek kolejne spotkanie. Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zapraszają na mecz z E.Leclerc Moya Radomka Radom.

Zwycięstwo 3:2 z kaliszankami zamknęło I rundę sezonu zasadniczego. MVP spotkania została Magdalena Saad. Zachęcamy do obejrzenia wypowiedzi libero Pałacu oraz kapitan rywalek Eweliny Żurowskiej. Video dostępne na naszym kanale YouTube – zachęcamy do subskrypcji.Już w piątek, 10 grudnia o 17.30 mecz 12. kolejki TAURON Ligi. Rywalki zgromadziły na półmetku sezonu 20 punktów (6 wygranych, 5 porażek). Daje to 6. miejsce z tylko 2 punktami straty do trzeciej w rozgrywkach drużyny ŁKS Commercecon Łódź. E.Leclerc Moya Radomka Radom pokonała nas 3:0, ale grając w okrojonym składzie w każdym secie walczyliśmy na przewagi (-22, -24, -25). MVP wybrano Katarzynę Zaroślińską-Król (po naszej stronie komisarz wskazał Paulinę Bałdygę).

Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.biletyna.pl. Link bezpośredni.

W dniu meczu będą dostępne także w biletomacie na hali. Zapraszamy do kibicowania. To będzie ostatni mecz Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz w 2021 roku w Immobile Łuczniczka Bydgoszcz.