26 stycznia 2023
Bez punktów u wicelidera

OnlyBio Pałac Bydgoszcz przegrywa 0:3 w Rzeszowie z Developresem Bellą Doliną. W bydgoskiej drużynie zadebiutowała Anneclaire Ter Brugge.

Holenderka przystąpiła do meczu praktycznie „z podróży”, bo zaledwie wczoraj doleciała do Rzeszowa. Zdobyła 6 punktów (1 asem przy zagrywce 5 z ataków, których w sumie miała 25).
Niestety, tylko momentami nawiązywaliśmy walkę z silną drużyną rzeszowską. W pierwszym secie przy prowadzeniu 11:8 straciliśmy 10 punktów z rzędu. Podobnie w trzeciej partii, gdy prowadząc 13:11 rozpoczęła się seria punktowa Developresu zakończona dopiero przy rezultacie 24:12.
Już na początku inauguracyjnego seta parkiet z urazem opuściła Koleta Łyszkiewicz, którą zastąpiła Pola Nowakowska.

Developres Rzeszów – OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3:0 25:17, 25:16, 25:14
OnlyBio Pałac: Bałdyga 1, Łyszkiewicz 1, Lewandowska 4, Ter Brugge 6, Żurowska 8, Różyńska 5, Witkowska (libero) oraz Nowakowska 10, Mazurek.

Następny mecz OnlyBio również będzie wyjazdowy. Zespół zagra w poniedziałek 6 lutego w Radomiu. Transmisja w Polsacie Sport o 17.30.