18 września 2020
Alstal Grupa Budowlana zostaje z nami na dwa kolejne sezony!

Alstal Grupa Budowlana przedłużyła współpracę z KS Pałac Bydgoszcz S.A. Dla firmy specjalizującej się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych będzie to już trzeci i czwarty sezon jako sponsora naszego klubu.

Umowę w piątkowe przedpołudnie, w nowej siedzibie firmy ALSTAL, podpisali: Jarosław Szczupak – Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana i Piotr Makowski, Prezes KS Pałac Bydgoszcz S.A.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z klubem, cieszą nas odnoszone przez dziewczyny sukcesy, zarówno te małe jak i duże. Jest nam niezmiennie miło, że możemy przyczynić się do dalszego wspólnego budowania bydgoskiej siatkówki ligi kobiet – powiedział Jarosław Szczupak, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą, która w regionie, kraju, a w tej chwili już na świecie jest znana ze swoich realizacji. Motoarena w Toruniu, Torbyd i nowy basen w Bydgoszczy to obiekty godne podziwu . My chcielibyśmy w kolejnych latach dorównać do wysoko postawionej poprzeczki przez firmę Alstal – powiedział Piotr Makowski Prezes KS Pałac Bydgoszcz S.A.

Firma ALSTAL Grupa Budowlana od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. W swoim portfolio posiada szereg realizacji w zakresie budownictwa sportowo-rekreacyjnego.

Wśród znanych i cenionych obiektów należy wymienić chociażby Stadion Żużlowy Motoarena w Toruniu, Termy Maltańskie w Poznaniu, Centrum Sportu w Błoniu czy Halę Sportowo-Widowiskową ARENA Toruń, Lodowisko TORBYD. ALSTAL zbudowała także Centrum Rekreacji ASTORIA, które już niedługo zostanie oddane do użytkowania. Obecnie trwają ostatnie odbiory.

Tekst: Materiały prasowe firmy Alstal.

Fot. Małgorzata Manelska

Alstal Grupa Budowlana przedłużyła współpracę z KS Pałac Bydgoszcz S.A.
Stoją od lewej: Piotr Makowski, Prezes KS Pałac Bydgoszcz S.A. i Jarosław Szczupak, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana

Czytaj również:

Tauron Liga. Na inaugurację sezonu zagramy w Radomiu! [zapowiedź]