Zwyciężyć z Piłą

Data:
Autor: administrator

W czwartej kolejce ORLEN Ligi Pałacanki zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem z Piły. Będzie to starcie dwóch drużyn z ostatnich miejsc w tabeli, które da jednej z nich pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach.

Zarówno bydgoszczanki, jak i pilanki nie zaliczą początku nowego sezonu do udanych. Obie ekipy nie zdobyły jak dotąd punktu w rozgrywkach i plasują się na samym dole ligowej tabeli z zaledwie jednym wygranym setem na koncie. Dzisiejsze spotkanie będzie więc szansą na zdobycie pierwszych punktów i włączenie się w walkę o jak najlepsze miejsce w ‚ósemce’.

Drużyna z Piły ma za sobą znaczne zmiany kadrowe. Nowe kontakty podpisały Agata Babicz, Klaudia Konieczna, Anna Kudakova, Anna Stencel, Coleen Ward, Faimie Rose Kingsley oraz dobrze znana bydgoszczanom libero Marta Kuehn-Jarek. Po rezygnacji Dariusza Luksa z funkcji trenera pieczę nad drużyną sprawuje Wiesław Popik.

Działacze klubu przygotowali dla kibiców niespodziankę – podobnie jak w ubiegłym roku podczas jednego z meczów w Łuczniczce, tak i jutro gościem specjalnym będzie rajdowy mistrz Polski Marcin Gagacki. Będzie można zrobić sobie zdjęcia z rajdowcem czy też zasiąść za kierownicą jego sportowego auta.

Mamy nadzieję, że to Pałacanki jutro będą górą i zdobędą pierwsze ligowe punkty! Na godzinę 18 zapraszamy do hali Łuczniczka, a tych, którzy nie będą mogli przybyć, zachęcamy do kibicowania przed telewizorami – mecz będzie bowiem transmitowany na antenie Polsat Sport. Trzymajmy kciuki za bydgoszczanki!

Marta

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo