XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek, 21-23 września 2018r. (terminarz i wyniki)

Data:
Autor: Redakcja
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Poniższy terminarz będzie na bieżąco aktualizowany. Zapraszamy wszystkich na mecze! Zawody odbędą się w sali sportowej Zespołu Szkół nr 9 w Bydgoszczy przy ul. Cichej 59.

W piątek i sobotę mecze rozgrywane będą na dwóch, a w niedzielę na trzech sektorach. Każdy kolejny pojedynek będzie rozpoczynał się 40 minut po zakończeniu poprzedniego.

piątek, 21 września:
16:00 sektor 1 Volley Wrocław - SMS Police  1:2 (23:25, 22:25, 15:6)
sektor 2 KS Pałac Bydgoszcz - Amber Kalisz  3:0 (25:19, 25:15, 15:12)
sektor 1 Energetyk Poznań - Budowlani Toruń  3:0 (25:13, 25:18, 15:11)
sektor 2 KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police  2:1 (25:18, 25:17, 10:15)
 

sobota, 22 września:

10:00 sektor 1 Volley Wrocław - Energetyk Poznań  1:2 (21:25, 25:23, 13:15)
sektor 2 Budowlani Toruń - Amber Kalisz  1:2 (16:25, 12:25, 15:7)
sektor 1 SMS Police - Budowlani Toruń  3:0 (25:13, 25:15, 15:13)
sektor 2 Volley Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz  0:3 (13:25, 20:25, 18:20)
16:00 sektor 1 Budowlani Toruń - KS Pałac Bydgoszcz  0:3 (19:25, 15:25, 12:15)
sektor 2 Amber Kalisz - Energetyk Poznań  1:2 (26:24, 23:25, 13:15)
sektor 1 Volley Wrocław -  Amber Kalisz  1:2 (20:25, 25:21, 15:13)
sektor 2 SMS Police - Energetyk Poznań  1:2 (25:16, 22:25, 10:15)
 

niedziela, 23 września:

10:00  sektor 1  Volley Wrocław - Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:17, 15:9)
 sektor 2  Energetyk Poznań - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 18:25, 8:15)
 sektor 3  SMS Police -  Amber Kalisz 0:3 (10:25, 23:25, 11:15)
 
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

Akademia Piłki Siatkowej Rumia vs XI LOMS Pałac II Bydgoszcz

II liga

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
8E.Leclerc Radomka Radom2
9Energa MKS Kalisz2
10#VolleyWrocław2
11Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz1
12Enea PTPS Piła0

II LIGA

DrużynaPunkty
1Enea Energetyk II Poznań21
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz18
3UKŻPS COCCODRILLO Kościan17
4Gedania Gdańsk13
5SMS Police13
3-0
II liga
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

XI LOMS Pałac II Bydgoszcz vs Golden Orzeł Malbork

3-1
Liga Siatkówki Kobiet
RCSW Podpromie

Developres SkyRes Rzeszów vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

17:00
II liga

Akademia Piłki Siatkowej Rumia vs XI LOMS Pałac II Bydgoszcz

10:00
Młodziczki
ZS nr 4 we Włocławku

MUKS Joker I Świecie vs KS PAŁAC I Bydgoszcz

10:00
Młodziczki
Gimnazjum nr 1 w Chełmnie

KS PAŁAC II Bydgoszcz vs LKS Kamionka Kamień Krajeński

11:30
Młodziczki
Gimnazjum nr 1 w Chełmnie

UKS Culmen I Chełmno vs KS PAŁAC II Bydgoszcz

13:00
Młodziczki
ZS nr 4 we Włocławku

KS PAŁAC I Bydgoszcz vs WTS KDBS Bank Włocławek

10:00
Kadetki

KS PAŁAC Bydgoszcz vs TKS-T Budowlani Toruń

17:00
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Enea PTPS Piła

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy