Wyłoniono organizatorów finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Dziś Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, które miasta będą gościć finalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Drużyny Pałacu będą celować w wyjazdy do Kętrzyna i Olecka.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek - Kętrzyn, 10-14 kwietnia 2019r.

Juniorki Pałacu w najbliższy weekend staną do walki o znalezienie się w najlepszej ósemce drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej. Ich rywalkami będą rówieśniczki z Jarosławia, Gdańska i Mielca, a awans do finałów uzyskają dwie czołowe ekipy. Wierzymy, że po rocznej absencji bydgoszczanki znajdą się w stawce turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek.

Kętrzyn ponownie stanie przed wyzwaniem organizacji finałów w jednej z kategorii. Pałacanki mają całkiem niezłe wspomnienia z tego miasta, bowiem 7 lat temu sięgnęły tam po brązowy medal wśród kadetek, a dwa lata później wśród juniorek.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Kadetek - Olecko, 1-5 maja 2019r.

Nasz zespół kadetek jest świeżo po swoim turnieju ćwierćfinałowym MP, w którym odniósł cztery zwycięstwa i z pierwszej lokaty awansował do półfinałów. W ciągu najbliższych dni powinniśmy się dowiedzieć, gdzie i z kim przyjdzie mu walczyć o bilety na finały Mistrzostw Polski Kadetek.

Osiem najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej zawita do Olecka w pierwszym tygodniu maja.

Komplet organizatorów MMP poznacie na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy