Świąteczne serce Pałacanek

Data:
Autor: administrator

Okres przedświąteczny oraz świąteczny czas sprzyjają wszelkim akcjom charytatywnym i noszeniu pomocy potrzebującym. Nasze siatkarki również nie są obojętne na krzywdę innych osób, a w szczególności dzieci.


Rodzina rzecz święta

W tym roku zespół seniorek naszego klubu pomógł rodzinie pani Agnieszki Furmankiewicz z Bydgoszczy robiąc najpotrzebniejsze zakupy. Siedmioosobowa rodzina po wyroku eksmisyjnym żyła w pustostanie bez wody i prądu. Temat naświetliła redakcja bydgoskiego programu informacyjnego „Zbliżenia”. Emisja programu wywołała falę telefonów z propozycjami pomocy. Pomocną dłoń wyciągnął jeden z widzów i poruszony dramatyczną sytuacją rodziny zaproponował bezpłatne udostępnienie mieszkania w swojej kamienicy. Pałacanki również postanowiły pomóc potrzebującej rodzinie, robiąc świąteczne zakupy, które przekazały jej w nowym, tymczasowym mieszkaniu.


Wigilia z najmłodszymi

Pomoc to także wspólne spędzanie czasu. Bydgoszczanki wzięły udział w wigilii w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Siatkarki obejrzały tam przedstawienie przygotowane przez dzieci, a potem Dominika Schulz i Ewelina Krzywicka wraz z Mikołajem rozdały uczestnikom wigilii przygotowane przez nasz zespół słodycze.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tych wydarzeń.

Libero

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy