Wijmar kolejny rok z Pałacem

Data:
Autor: administrator

Klub Sportowy PAŁAC Bydgoszcz S.A. informuje, że podpisano umowę, na podstawie której oficjalnym dostawcą odzieży sportowej dla drużyny występującej w rozgrywkach ORLEN Ligi w sezonie 2017/2018 będzie Zakład Produkcyjno-Usługowy „Wijmar” S.C. Wiesława i Józef Rybiałek. Będzie to już siódmy sezon z rzędu, w którym nasze siatkarki zaprezentują się w strojach wyprodukowanych przez Wijmar.

Firma Wijmar została założona w 1993r. Domeną jej działalności jest produkcja odzieży sportowej do gier zespołowych. Od samego początku istnienia firmy przedmiotem szczególnej troski jest najwyższa jakość w każdym szczególe wytworzonego przez nią produktu. Wszystkie modele kompletów sportowych projektowane są przez pracowników firmy Wijmar. Zarówno w kroju, kolorystyce, jak i jakości dzianin wyroby firmy Wijmar uwzględniają aktualne trendy i dorównują najlepszym markom. „Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie starając się spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasze produkty znajdują nabywców na terenie całego kraju, jak również w krajach europejskich” – mówi Monika Różańska, przedstawiciel ZPU Wijmar S.C.

Projekt strojów meczowych, w których w sezonie 2017/2018 będą występowały nasze zawodniczki, zaprezentujemy niebawem.

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo