W piątek Pałac gra z Murowaną Gośliną

Data:
Autor: administrator

W piątek o godzinie 17:00 w Murowanej Goślinie Pałac Bydgoszcz rozegra kolejną grę kontrolną przed rozpoczynającym się 12 października sezonem PlusLigi Kobiet. Rywalem bydgoszczanek będzie I-ligowy KS Piecobiogaz. Trener Rafał Gąsior podkreśla, że cały czas drużyna musi pracować nad detalami i eliminować w treningu błędy popełniane na boisku.

Pałacanki miały okazję zagrać z rywalkami z Wielkopolski już podczas ubiegłotygodniowego turnieju w Legionowie (Pałac zwyciężył z dorobkiem 4 zwycięstw i jednej porażki), wygrywając 3:0. „Czeka nas nadal sporo pracy” – zaznacza trener Gąsior, pytany o pierwsze wnioski po zawodach. Jak dodaje, sparing z Piecobiogazem potraktuje szkoleniowo, dając więcej szans gry niektórym zawodniczkom, które rzadziej prezentowały się na boisku podczas legionowskiej imprezy. „Chcę, aby sprawdziły się również w realiach meczowych” – mówi opiekun bydgoskich siatkarek.

W barwach klubu z Murowanej Gośliny występują zawodniczki w przeszłości związane z Pałacem: Agata Skiba, Kinga Zielińska, Alicja Malinowska, a także Irina Archangielska, która z bydgoskim zespołem sięgała po jedyny złoty medal mistrzostw Polski w jego historii w roku 1993. Z kolei nowym trenerem I-ligowca jest znany bydgoskim sympatykom siatkówki Krzysztof Janczak, były atakujący Delekty Bydgoszcz. Olimpijczyk z Atlanty, który w poprzednim sezonie prowadził męską ekipę Energetyka Jaworzno, debiutuje w pracy z kobietami.

(ed)

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy