Umów się na randkę z… siatkówką!

Data:
Autor: administrator

Chcecie zachęcić przedstawicieli swoich firm lub instytucji do wizyt na meczach Pałacu w ORLEN Lidze? Nic prostszego – zrobią to za was… nasze siatkarki! Zgłoś się do programu „Randka z siatkówką”!

Ideą nowej formuły zapraszania kibiców na mecz jest osobista wizyta siatkarek naszej drużyny w waszej firmie lub instytucji! Może to być wasze miejsce pracy, szkoła, instytucja publiczna, czy chociażby wasz klub fitness – wszędzie udamy się, by poinformować was o najbliższym meczu.

Zastanawiacie się, czy wasi koledzy z pracy lub podopieczni ze szkoły chcieliby wybrać się do hali Łuczniczka, żeby wspierać dopingiem zawodniczki Pałacu? Dajcie im szansę! Osobiście wręczone zaproszenie na mecz z pewnością ich do tego dodatkowo zachęci! Zróbcie niespodziankę swoim współpracownikom!

Aby zgłosić firmę lub instytucję do programu, należy wysłać maila na adres ks.palac@interia.pl pisząc w tytule „RANDKA Z SIATKÓWKĄ”. Pierwsze spotkania mamy już za sobą i przyniosły one spodziewany efekt w trakcie pojedynku z Legionovią.

Bądźcie następni! 🙂

randkazsiatkowka

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy