Uciec ze strefy zagrożonej spadkiem

Data:
Autor: administrator

W niedzielę podopieczne Piotra Makowskiego będą miały kolejną okazję, żeby powiększyć swój dorobek punktowy. Tym razem w hali Łuczniczka po drugiej stronie siatki staną siatkarki Grot Budowlanych Łódź. Początek meczu 23. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet o godzinie 18:00.

Mimo wahań formy łodzianki systematycznie powiększają swój dorobek punktowy. Trzy tygodnie temu pewnie pokonały Impel Wrocław 3:0, a w ostatniej kolejce dość mocno męczyły się z ostatnim w tabeli MKS-em Dąbrowa Górnicza. Ostatecznie podopieczne Błażeja Krzyształowicza uciekły spod topora i odwróciły losy meczu, wygrywając 3:2. W minioną środę nasze niedzielne rywalki mierzyły się z pilskim PTPS-em i po pięciosetowym spotkaniu uległy ekipie z Wielkopolski. Aktualnie zespół z Łodzi zajmuje czwartą lokatę i ma na koncie 43 oczka.

Pałacanki po niedawnych spotkaniach nie mają powodów do zadowolenia. Kolejne porażki z Muszynianką Muszyna, Developresem Rzeszów i PTPS-em Piła spowodowały, że nasze siatkarki od kilku tygodni są w strefie spadkowej w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet i aby ją opuścić, muszą zacząć punktować. Bydgoszczanki zajmują aktualnie trzynastą lokatę i do dwunastych torunianek tracą dwa punkty.

W poprzednich latach w pojedynkach obu zespołów górą były przeważnie siatkarki Grot Budowlanych Łódź. Również w tym sezonie podczas spotkania rozgrywanego w Łodzi lepsze były gospodynie, które zwyciężyły 3:0. Nierówna forma Budowlanych pozwala jednak wierzyć, że Pałacanki nie są na straconej pozycji i mogą pokusić się o niespodziankę, co pozwoliłoby znacznie polepszyć ich sytuację w tabeli LSK.

Wasze wsparcie będzie niezwykle potrzebne przy uzyskaniu dobrego wyniku przeciwko ekipie z Łodzi! Spotkanie w hali Łuczniczka rozpocznie się o godzinie 18. Zarezerwujcie sobie czas w niedzielny wieczór!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo