Trudne zadanie Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz [zapowiedź]

Bank Pocztowy gra z Grupą Azoty Chemikiem Police
Data:
Autor: Redakcja

Za kilka godzin Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zmierzy się na wyjeździe z liderem Ligi Siatkówki Kobiet, Grupą Azoty Chemikiem. Początek spotkania w Policach o godzinie 20.30.

Bez wątpienia nasz zespół czeka bardzo trudne spotkanie. Siatkarki z Polic jeszcze w tym sezonie nie przegrały. Dotychczasowy bilans podopiecznych trenera Ferhata Akbasa to 39 punktów zdobytych w 14 meczach.

Dorobek Pałacanek to 17 punktów. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Matelę wygrywała w tym sezonie 4 razy i 9 razu schodziła z parkietu pokonana. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz to obecnie 9. ekipa LSK.

Dodajmy, że Pałacanki rozegrały jeden mecz mniej od siatkarek z Polic.

Czy znowu potrzebny będzie tie-break?

Różnice w miejscach zajmowanych przez poszczególne zespoły nie oznaczają jednak braku emocji. Przypomnijmy. W 14. kolejce Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz otarł się o zwycięstwo z wiceliderem z Rzeszowa. Pomimo 5 piłek meczowych dla Pałacanek, to rzeszowskie Rysice były górą, wygrywając w tie-breaku 20:18 i w całym meczu 3:2. – Zabrakło nam doświadczenia, które cały czas jeszcze zbieramy, a rywalkom ręka nie zadrżała – komentował siatkarską bitwę trener Piotr Matela.

Podobny przebieg miał rozgrywany również w Bydgoszczy pojedynek 4. kolejki. W piątek, 8 listopada 2019 roku Grupa Azoty Chemik Police wyszarpała bydgoszczankom wygraną dopiero po tie-breaku (19:17) i po grze na przewagi. 

Początek dzisiejszego (piątek) meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grupa Azoty Chemik Police o godzinie 20.30. Transmisja w Polsat Sport.

Trzymajcie kciuki!

Czytaj również:

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Developres SkyRes Rzeszów – Pomeczowe komentarze siatkarek [wideo]

Wypowiedzi trenerów po meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów [wideo]

Siatkarki thriller w hali przy Toruńskiej [relacja]

W sobotę gramy z wiceliderem LSK! [zapowiedź]

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy