kolejka: 1

5.11.2018 Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 25:20)
3.11.2018, 17:00 ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:18, 25:17, 24:26, 15:13)
3.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom – #VolleyWrocław 3:2 (22:25, 17:25, 25:15, 25:17, 15:11)
4.11.2018 Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)
2.11.2018 Enea PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:16, 21:25, 19:25, 22:25)
3.11.2018 Energa MKS Kalisz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 25:13, 15:25, 27:29, 15:13)

kolejka: 2

11.11.2018 DPD Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 18:25, 25:14, 25:12)
9.11.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
10.11.2018 Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (21:25, 27:25, 22:25, 25:20, 15:12)
9.11.2018 KSZO Ostrowiec – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:23)
10.11.2018 #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 25:20, 13:25, 18:25, 12:15)
9.11.2018, 18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Chemik Police 0:3 (11:25, 21:25, 19:25)

 

kolejka: 3

 

14.11.2018 ŁKS Commerceon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (27:25, 25:15, 25:20)
14.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)
14.11.2018, 18:00 Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)
14.11.2018 Enea PTPS Piła – #VolleyWrocław 3:2 (25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)
14.11.2018 Energa MKS Kalisz – KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)
5.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 20:25, 15:25, 19:25)

 

kolejka: 4

18.11.2018 Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:2 (25:15, 23:25, 23:25, 25:17, 15:4)
19.11.2018 KSZO Ostrowiec – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:18, 12:25, 16:25, 14:25)
17.11.2018 Energa MKS Kalisz – #Volley Wrocław 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
18.11.2018, 17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Enea PTPS Piła 3:2 (25:15, 25:20, 17:25, 19:25, 15:9)
17.11.2018 Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
17.11.2018 ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)

 

kolejka: 5

21.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom – DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 25:14, 19:25, 25:14, 12:15)
24.11.2018 Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (17:25, 25:18, 24:26, 25:22, 15:12)
24.11.2018 Enea PTPS Piła – Chemik Police 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 23:25)
24.11.2018, 18:30 Energa MKS Kalisz – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 14:25, 21:25)
25.11.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – #VolleyWrocław 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
25.11.2018 Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 27:25, 25:13)

 

kolejka: 6

28.11.2018 DPD Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)
28.11.2018 #VolleyWrocław – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
28.11.2018, 18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:11, 25:21)
28.11.2018 Chemik Police – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 23:25, 25:13, 25:19)
28.11.2018 ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 3:0 (25:22, 26:24, 25:16)
28.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (30:28, 14:25, 21:25, 14:25)

 

kolejka: 7

1.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)
3.12.2018 Enea PTPS Piła – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)
1.12.2018 Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 25:27)
1.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)
2.12.2018, 14:45 Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (24:26, 25:16, 23:25, 23:25)
1.12.2018 KSZO Ostrowiec – #VolleyWrocław 3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:21)

 

kolejka: 8

8.12.2018 DPD Legionovia Legionowo – #VolleyWrocław 2:3 (20:25, 25:18, 25:21, 17:25, 14:16)
9.12.2018, 16:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
9.12.2018 Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 9:15)
8.12.2018 ŁKS Commerceon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 29:27)
7.12.2018 E. Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:9, 25:20, 25:17)
8.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów – Enea PTPS Piła 3:2 (25:15, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9)

 

kolejka: 9

11.12.2018 Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
12.12.2018 Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
12.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (23:25, 25:16, 24:26, 18:25)
13.12.2018 Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 16:25)
12.12.2018 KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
12.12.2018, 18:00 #VolleyWrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 18:25)

 

kolejka: 10

15.12.2018, 18:00 DPD Legionovia Legionowo – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (22:25, 25:22, 16:25, 25:20, 15:13)
15.12.2018 Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0 (25:21, 25:14, 26:24)
15.12.2018 ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
16.12.2018 E.Leclerc Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:17, 11:15)
17.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)
14.12.2018 Enea PTPS Piła – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:14, 25:27, 25:11, 24:26, 15:11)

 

kolejka: 11

22.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:16)
23.12.2018 Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:19, 25:22, 25:14)
22.12.2018 KSZO Ostrowiec – Enea PTPS Piła 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 23:25)
22.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:10, 25:22, 25:20)
22.12.2018, 18:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:14)
23.12.2018 Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)

 

kolejka: 12

5.01.2019 DPD Legionovia Legionowo – Chemik Police 1:3 (17:25, 16:25, 25:18, 20:25)
4.01.2019, 17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (26:24, 25:27, 25:23, 25:16)
06.01.2019 #VolleyWrocław – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)
13.02.2019 KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (11:25, 16:25, 16:25)
05.03.2019 Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła 3:1 (25:11, 25:19, 21:25, 25:20)
29.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:21)

 

kolejka: 13

11.01.2019 Energa MKS Kalisz – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:17, 23:25, 25:15)
10.03.2019 Enea PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 19:25, 22:25)
13.01.2019 Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:15, 25:19, 27:29, 13:15)
30.01.2019 E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:18, 25:11)
11.01.2019 ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:16)
12.01.2019, 18:00 Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

 

kolejka: 14

16.01.2019 DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)
16.01.2019 Chemik Police – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:18, 25:13, 25:22)
16.01.2019, 18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (16:25, 25:16, 23:25, 25:22, 11:15)
16.01.2019 #VolleyWrocław – Enea PTPS Piła 1:3 (23:25, 17:25, 25:16, 25:27)
12.03.2019 KSZO Ostrowiec – Energa MKS Kalisz 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
16.01.2019 Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (25:27, 20:25, 17:25)

 

kolejka: 15

19.01.2019 DPD Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 14:25)
20.01.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)
20.01.2019 #VolleyWrocław – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:22, 17:25, 20:25, 25:19, 15:12)
21.01.2019, 17:30 Enea PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3 (17:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:17)
20.01.2019 Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:20)
19.01.2019 E.Leclerc Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)

 

kolejka: 16

25.01.2019 DPD Legionovia Legionowo – E.Leclerc Radomka Radom 0:3 (21:25, 23:25, 11:25)
27.01.2019 ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
26.01.2019 Chemik Police – Enea PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:14, 29:27)
25.01.2019, 20:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Energa MKS Kalisz 1:3 (26:24, 25:27, 20:25, 18:25)
27.01.2019 #VolleyWrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:22, 15:25, 25:20, 13:25, 10:15)
27.01.2019 KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 11:25, 23:25)

 

kolejka: 17

4.02.2019 KSZO Ostrowiec – DPD Legionovia Legionowo 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
2.02.2019 Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (25:18, 25:22, 24:26, 25:19)
4.02.2019, 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 15:25, 21:25)
2.02.2019 Energa MKS Kalisz – Chemik Police 2:3 (25:18, 19:25, 23:25, 25:16, 12:15)
2.02.2019 Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (23:25, 25:20, 14:25, 24:26)
3.02.2019 Developres SkyRes Rzeszów – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

 

kolejka: 18

8.02.2019 DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)
8.02.2019 E.Leclerc Radomka Radom – Enea PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:19, 25:9)
10.02.2019 ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:14)
9.02.2019 Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:18, 25:15)
11.02.2019, 17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 25:27)
10.02.2019 #VolleyWrocław – KSZO Ostrowiec 3:1 (25:22, 17:25, 25:13, 32:30)

 

kolejka: 19

17.02.2019 #VolleyWrocław – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)
16.02.2019, 17:00 KSZO Ostrowiec – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3 (17:25, 26:24, 25:15, 21:25, 9:15)
15.02.2019 Grot Budowlani Łódź – Chemik Police 2:3 (18:25, 25:20, 25:19, 18:25, 10:15)
15.02.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:22, 25:16, 25:15)
18.02.2019 Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
17.02.2019 Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)

 

kolejka: 20

23.02.2019 DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)
24.02.2019 Developres SkyRes Rzeszów – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
22.02.2019 E.Leclerc Radomka Radom – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 25:23, 22:25, 19:25, 10:15)
23.02.2019 ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 2:3 (19:25, 25:19, 25:17, 15:25, 16:18)
23.02.2019 Chemik Police – KSZO Ostrowiec 3:1 (19:25, 25:18, 25:10, 25:14)
22.02.2019, 20:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – #VolleyWrocław 3:0 (27:25, 25:20, 25:23)

 

kolejka: 21

2.03.2019, 17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
1.03.2019 #VolleyWrocław – Chemik Police 1:3 (25:20, 22:25, 15:25, 18:25)
2.03.2019 KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (18:25, 24:26, 25:23, 19:25)
1.03.2019 Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 2:3 (21:25, 25:18, 25:14, 25:27, 8:15)
4.03.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 25:19, 22:25, 25:14)
1.03.2019 Energa MKS Kalisz – Enea PTPS Piła 3:1 (23:25, 25:23, 25:23, 25:20)

 

kolejka: 22

18.03.2019 DPD Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 26:24)
17.03.2019 Energa MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:18, 25:21, 11:25, 21:25, 9:15)
16.03.2019 Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 25:8, 25:18)
18.03.2019 #VolleyWrocław – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 20:25)
17.03.2019, 17:30 E.Leclerc Radomka Radom – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (17:25, 25:20, 19:25, 22:25)
16.03.2019 ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police 3:2 (28:30, 14:25, 25:15, 25:18, 15:10)

Runda I play-off: Mecze o prawo gry w pófinałach (do 2 zwycięstw)

 

24.03.2019 ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko 3:1 (25:21, 25:20, 18:25, 25:21)
28.03.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commerceon Łódź 1:3 (25:23, 11:25, 18:25, 21:25)
stan rywalizacji: 2-0 dla ŁKS-u Commercecon Łódź (awans)

 

 

22.03.2019, 17:30 Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)
28.03.2019, 20:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
stan rywalizacji: 2-0 dla Grota Budowlanych Łódź (awans)

Runda III: Mecze o 7 miejsce (do 2 zwycięstw)

 

23.03.2019 E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 2:3 (25:22, 16:25, 22:25, 26:24, 11:15)
30.03.2019 Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom
stan rywalizacji: 1-0 dla Energi MKS-u Kalisz

Runda III: Mecze o 9 miejsce (do 2 zwycięstw)

 

24.03.2019 Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
31.03.2019 DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła
stan rywalizacji: 1-0 dla Enei PTPS-u Piła

Runda III: Mecze o 11 miejsce (do 2 zwycięstw) 

 

23.03.2019 #VolleyWrocław – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)
30.03.2019 KSZO Ostrowiec – #VolleyWrocław
stan rywalizacji: 1-0 dla #VolleyWrocław
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy