kolejka: 1

3.11.2018 Chemik Police - Legionovia Legionowo
3.11.2018 ŁKS Commercecon Łódź - KS Pałac Bydgoszcz
3.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom - Impel Wrocław
3.11.2018 Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec
3.11.2018 Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź
3.11.2018 Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

kolejka: 2

10.11.2018 Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków
10.11.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła
10.11.2018 Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
10.11.2018 KSZO Ostrowiec - E.Leclerc Radomka Radom
10.11.2018 Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź
10.11.2018 KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
 

kolejka: 3

 
14.11.2018 ŁKS Commerceon Łódź - Legionovia Legionowo
14.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police
14.11.2018 Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz
14.11.2018 Enea PTPS Piła - Impel Wrocław
14.11.2018 Trefl Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec
14.11.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
 

kolejka: 4

17.11.2018 Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź
17.11.2018 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
17.11.2018 Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków
17.11.2018 KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła
17.11.2018 Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
17.11.2018 ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom
 

kolejka: 5

24.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo
24.11.2018 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
24.11.2018 Enea PTPS Piła - Chemik Police
24.11.2018 Trefl Proxima Kraków - KS Pałac Bydgoszcz
24.11.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław
24.11.2018 Grot Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec
 

kolejka: 6

28.11.2018 Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec
28.11.2018 Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź
28.11.2018 KS Pałac Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
28.11.2018 Chemik Police - Trefl Proxima Kraków
28.11.2018 ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła
28.11.2018 E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów
 

kolejka: 7

1.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo
1.12.2018 Enea PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom
1.12.2018 Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź  
1.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police
1.12.2018 Grot Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz
1.12.2018 KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław
 

kolejka: 8

8.12.2018 Legionovia Legionowo - Impel Wrocław
8.12.2018 KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec
8.12.2018 Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
8.12.2018 ŁKS Commerceon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
8.12.2018 E. Leclerc Radomka Radom - Trefl Proxima Kraków
8.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła
 

kolejka: 9

12.12.2018 Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo
12.12.2018 Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów
12.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom
12.12.2018 Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
12.12.2018 KSZO Ostrowiec - Chemik Police
12.12.2018 Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz
 

kolejka: 10

15.12.2018 Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz
15.12.2018 Chemik Police - Impel Wrocław
15.12.2018 ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec
15.12.2018 E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź
15.12.2018 Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
15.12.2018 Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków
 

kolejka: 11

22.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo
22.12.2018 Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków
22.12.2018 KSZO Ostrowiec - Enea PTPS Piła
22.12.2018 Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów
22.12.2018 KS Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom
22.12.2018 Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
 

kolejka: 12

29.12.2018 Legionovia Legionowo - Chemik Police
29.12.2018 KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź
29.12.2018 Impel Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom
29.12.2018 KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów
29.12.2018 Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła
29.12.2018 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków
 

kolejka: 13

12.01.2019 Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo
12.01.2019 Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
12.01.2019 Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź
12.01.2019 E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec
12.01.2019 ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław
12.01.2019 Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz
 

kolejka: 14

16.01.2019 Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź
16.01.2019 Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom
16.01.2019 KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów
16.01.2019 Impel Wrocław - Enea PTPS Piła
16.01.2019 KSZO Ostrowiec - Trefl Proxima Kraków
16.01.2019 Grot Budowlani Łódź - BKIS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
 

kolejka: 15

19.01.2019 Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo
19.01.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec
19.01.2019 Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław
19.01.2019 Enea PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz
19.01.2019 Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police
19.01.2019 E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź
 

kolejka: 16

26.01.2019 Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom
26.01.2019 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
26.01.2019 Chemik Police - Enea PTPS Piła
26.01.2019 KS Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków
26.01.2019 Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
26.01.2019 KSZO Ostrowiec - Grot Budowlani Łódź
 

kolejka: 17

2.02.2019 KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo
2.02.2019 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław
2.02.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz
2.02.2019 Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
2.02.2019 Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź
2.02.2019 Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom
 

kolejka: 18

9.02.2019 Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów
9.02.2019 E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła
9.02.2019 ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków
9.02.2019 Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
9.02.2019 KS Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
9.02.2019 Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec
 

kolejka: 19

16.02.2019 Impel Wrocław - Legionovia Legionowo
16.02.2019 KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz
16.02.2019 Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
16.02.2019 BKS PROFI CREDIT Biesko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
16.02.2019 Trefl Proxima Kraków - E.Leclerc Radomka Radom
16.02.2019 Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
 

kolejka: 20

23.02.2019 Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła
23.02.2019 Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków
23.02.2019 E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
23.02.2019 ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
23.02.2019 Chemik Police - KSZO Ostrowiec
23.02.2019 KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław
 

kolejka: 21

2.03.2019 KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo
2.03.2019 Impel Wrocław - Chemik Police
2.03.2019 KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź
2.03.2019 Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom
2.03.2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów
2.03.2019 Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła
 

kolejka: 22

16.03.2019 Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
16.03.2019 Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź
16.03.2019 Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec
16.03.2019 Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław
16.03.2019 E.Leclerc Radomka Radom - KS Pałac Bydgoszcz
16.03.2019 ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police

Odliczanie do następnego wydarzenia:
3-0
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Amber Kalisz

2-1
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

KS PAŁAC Bydgoszcz vs SMS Police

3-2
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Joker Mekro-Energoremont Świecie vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

11:30
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Volley Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

12:00
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs BlueSoft Mazovia Warszawa

16:00
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Budowlani Toruń vs KS PAŁAC Bydgoszcz

10:00
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Energetyk Poznań vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Volley Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy