Tamara Kaliszuk nową zawodniczką Pałacu

Data:
Autor: administrator

Kolejną zawodniczką, która w sezonie 2013/2014 założy koszulkę Pałacu jest Tamara Kaliszuk. Nominalna atakująca o miejsce w wyjściowym składzie będzie walczyła z Zuzanną Czyżnielewską.

Tamara Kaliszuk urodziła się w Elblągu i rozpoczęła swoja siatkarską karierę w miejscowym Truso. Stamtąd trafiła do Gedanii Gdańsk (później Żukowo), z którą święciła największe triumfy w rozgrywkach juniorskich (dwa złote medale mistrzostw Polski i jeden srebrny). Grała również w takich klubach jak Trefl Sopot, PTPS Piła czy Chemik Police. Ostatni sezon spędziła w pierwszoligowej Jedynce Aleksandrów Łódzki. Dobra postawa atakującej zaowocowała powołaniem do szerokiej kadry przez trenera Makowskiego.

Kaliszuk jest ósmą zawodniczką, która ma ważną umowę na najbliższy sezon. Wcześniej kontrakty podpisały Zuzanna Czyżnielewska, Marta Biedziak, Ewelina Janicka, Kinga Dybek, Paulina Głaz, Katarzyna Połeć oraz Katarzyna Wysocka.

Rumi

fot. Justyna Serafin (sportowefakty.pl)

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy