ORLEN Liga

Data:
Autor: administrator
Kategoria:

orlen-liga-logo

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police66252327119
2Impel Wrocław64252146925
3Grot Budowlani Łódź59252146727
4Developres SkyRes Rzeszów50251695835
5Tauron MKS Dąbrowa Górnicza46251695538
6ŁKS Commercecon Łódź392513124848
7Giacomini Budowlani Toruń292510153854
8BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała282510154458
9Polski Cukier Muszynianka262510153860
10Enea PTPS Piła26258173456
11KS PAŁAC Bydgoszcz26257183958
12Atom Trefl Sopot24258173861
13KSZO Ostrowiec22257183763
14Legionovia Legionowo20255203266
Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
3-0
ORLEN Liga
Atlas Arena

Grot Budowlani Łódź vs KS PAŁAC Bydgoszcz

3-2
Młoda Liga Kobiet
KS Gwardia Wrocław

1/4 MLK: Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

ORLEN Liga

DrużynaPkt
9Polski Cukier Muszynianka26
10Enea PTPS Piła26
11KS PAŁAC Bydgoszcz26
12Atom Trefl Sopot24
13KSZO Ostrowiec22

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
Odliczanie do następnego wydarzenia:
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy