ORLEN Liga

Data:
Autor: administrator
Kategoria:

orlen-liga-logo

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police67262337322
2Impel Wrocław64262156928
3Grot Budowlani Łódź62262247027
4Developres SkyRes Rzeszów53261796135
5Tauron MKS Dąbrowa Górnicza49261795839
6ŁKS Commercecon Łódź392613134851
7Giacomini Budowlani Toruń312611154156
8BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała312611154758
9Polski Cukier Muszynianka292611154161
10Atom Trefl Sopot26269174163
11Enea PTPS Piła26268183559
12KS PAŁAC Bydgoszcz26268183961
13KSZO Ostrowiec23267193966
14Legionovia Legionowo20265213369
Transmisja na żywo – http://wideo-sport.pl/
Transmisja na żywo – http://wideo-sport.pl/
Odliczanie do następnego wydarzenia:
3-0
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS PAŁAC Bydgoszcz vs UMKS MOS Wola Warszawa

3-1
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS PAŁAC Bydgoszcz vs MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

1-3
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS Energetyk Poznań vs KS PAŁAC Bydgoszcz

16:00
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

Półfinał: KS PAŁAC Bydgoszcz vs Muszyna Proxima Kraków

Wyszukiwarka aktualności:

ORLEN Liga

DrużynaPkt
10Atom Trefl Sopot26
11Enea PTPS Piła26
12KS PAŁAC Bydgoszcz26
13KSZO Ostrowiec23
14Legionovia Legionowo20

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
Sponsorzy