Młoda Liga Kobiet – grupa A

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
mloda-liga-logo    
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police ML2310822611
2Legionovia Legionowo ML2310822711
3Budowlani Łódź ML1710552218
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML1610552019
5Enea PTPS Piła ML810371023
6Atom Trefl Malbork ML31019528
7Grot Budowlani Łódź020060
8KS PAŁAC Bydgoszcz – kadetki02203600
9Atom Trefl Sopot020060
10Polski Cukier Muszynianka020060
11KS PAŁAC Bydgoszcz – juniorki I01803470
12BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała030170
13Impel Wrocław040190
14SKS Szóstka TPS Biała Podlaska010020
15Tauron MKS Dąbrowa Górnicza030180
16Trefl Orzeł Malbork010030
17MUKS Joker Świecie01706230
18KSZO Ostrowiec020150
19KS PAŁAC Bydgoszcz – młodziczki I026013320
20WTS KDBS Bank Włocławek01104160
21KS PAŁAC Bydgoszcz – młodziczki II022012230
22Chemik Police040260
23PTPS Piła040260
24Legionovia Legionowo0604110
25Developres SkyRes Rzeszów0604100
26Energa Gedania Gdańsk010120
27MKS Zorza Wodzisław Śląski010120
28KS PAŁAC Bydgoszcz029021400
29SAPS Rumia020220
30Sokół Mogilno050430
31UKS Libero Wałcz020210
32UKS Culmen Chełmno070620
33MUKS Spartakus Lniano040410
34Amber Kalisz010100
35BKS PROFI-CREDIT Bielsko-Biała ML000000
36Developres SkyRes V LO Rzeszów ML000000
37Impel Wrocław ML000000
38KSZO Ostrowiec ML000000
39MKS San-Pajda Jarosław010100
40MLKS Foto Ola Ostróda010100
41MLKS-TPS Tucholanka Europrojekt I Tuchola020200
42Muszyna Proxima Kraków000000
43NTS Trójka Nakło020200
44OTPS NIKE Ostrołęka010020
45Sejneńska Akademia Siatkówki010100
46TKS-T Budowlani Toruń060600
47Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ML000000
48UKS Ares Nowa Sól000000
49UKS MSM Olimpik Mońki000000
50UKS Pomorzanie Szczecin010100
51UKS SMS Szóstka Mielec010100
52Vega MOSiR Stalowa Wola010100
Odliczanie do następnego wydarzenia:
16:00
towarzyskie
Centrum Edukacji Sportu i Rekreacji w Bobolicach

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Enea PTPS Piła

14:00
towarzyskie
Centrum Edukacji Sportu i Rekreacji w Bobolicach

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Legionovia Legionowo

13:30
towarzyskie
Centrum Edukacji Sportu i Rekreacji w Bobolicach

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

ORLEN Liga

DrużynaPkt
10Atom Trefl Sopot26
11Enea PTPS Piła26
12KS PAŁAC Bydgoszcz26
13KSZO Ostrowiec23
14Legionovia Legionowo20
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
Sponsorzy