Młoda Liga Kobiet – grupa A

Data:
Autor: administrator
Kategoria:

mloda-liga-logo

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police ML2310822611
2Legionovia Legionowo ML2310822711
3Budowlani Łódź ML1710552218
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML1610552019
5Enea PTPS Piła ML810371023
6Atom Trefl Malbork ML31019528
Transmisja na żywo – http://wideo-sport.pl/
Transmisja na żywo – http://wideo-sport.pl/
Odliczanie do następnego wydarzenia:
3-0
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS PAŁAC Bydgoszcz vs UMKS MOS Wola Warszawa

3-1
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS PAŁAC Bydgoszcz vs MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

1-3
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

gr. A: KS Energetyk Poznań vs KS PAŁAC Bydgoszcz

16:00
Kadetki
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku

Półfinał: KS PAŁAC Bydgoszcz vs Muszyna Proxima Kraków

Wyszukiwarka aktualności:

ORLEN Liga

DrużynaPkt
10Atom Trefl Sopot26
11Enea PTPS Piła26
12KS PAŁAC Bydgoszcz26
13KSZO Ostrowiec23
14Legionovia Legionowo20

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
Sponsorzy