Młoda Liga Kobiet – grupa A

Data:
Autor: administrator
Kategoria:

mloda-liga-logo

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police ML2310822611
2Legionovia Legionowo ML2310822711
3Budowlani Łódź ML1710552218
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML1610552019
5Enea PTPS Piła ML810371023
6Atom Trefl Malbork ML31019528
Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
3-0
ORLEN Liga
Atlas Arena

Grot Budowlani Łódź vs KS PAŁAC Bydgoszcz

15:30
Młoda Liga Kobiet
KS Gwardia Wrocław

1/4 MLK: Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

ORLEN Liga

DrużynaPkt
9Polski Cukier Muszynianka26
10Enea PTPS Piła26
11KS PAŁAC Bydgoszcz26
12Atom Trefl Sopot24
13KSZO Ostrowiec22

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
Odliczanie do następnego wydarzenia:

1/4 MLK: Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Młoda Liga Kobiet

Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy