Młoda Liga Kobiet – grupa A

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
mloda-liga-logo    
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1Legionovia Legionowo ML2310822711
2Chemik Police ML2310822611
3Budowlani Łódź ML1710552218
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML1610552019
5Enea PTPS Piła ML810371023
6Atom Trefl Malbork ML31019528
7KS PAŁAC Bydgoszcz – kadetki02203600
8KS PAŁAC Bydgoszcz – juniorki01803470
9KS PAŁAC Bydgoszcz029021400
10KS PAŁAC Bydgoszcz – młodziczki I026013320
11KS PAŁAC Bydgoszcz – młodziczki II022012230
12MUKS Joker Świecie01706230
13WTS KDBS Bank Włocławek01104160
14Legionovia Legionowo0604110
15Developres SkyRes Rzeszów0604100
16Impel Wrocław040190
17MKS Dąbrowa Górnicza030180
18BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała030170
19Atom Trefl Sopot020060
20Chemik Police040260
21Grot Budowlani Łódź020060
22Polski Cukier Muszynianka Muszyna020060
23KSZO Ostrowiec Świętokrzyski020150
24Sokół Mogilno050430
25Trefl Orzeł Malbork010030
26Energa Gedania Gdańsk010120
27MKS Zorza Wodzisław Śląski010120
28OTPS NIKE Ostrołęka010020
29SAPS Rumia020220
30SKS Szóstka TPS Biała Podlaska010020
31UKS Culmen Chełmno070620
32MUKS Spartakus Lniano040410
33UKS Libero Wałcz020210
34Amber Kalisz010100
35BKS PROFI-CREDIT Bielsko-Biała ML000000
36Developres SkyRes V LO Rzeszów ML000000
37Impel Wrocław ML000000
38KSZO Ostrowiec ML000000
39MKS San-Pajda Jarosław010100
40MLKS Foto Ola Ostróda010100
41MLKS-TPS Tucholanka Europrojekt I Tuchola020200
42NTS Trójka Nakło020200
43Sejneńska Akademia Siatkówki010100
44TKS-T Budowlani Toruń060600
45Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ML000000
46UKS Ares Nowa Sól000000
47UKS MSM Olimpik Mońki000000
48UKS Pomorzanie Szczecin010100
49UKS SMS Szóstka Mielec010100
50Vega MOSiR Stalowa Wola010100
Odliczanie do następnego wydarzenia:

MUKS Joker Świecie vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Juniorki

Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
17:30
Juniorki

MUKS Joker Świecie vs KS PAŁAC Bydgoszcz

16:00
Kadetki
SP w Lnianie

MUKS Spartakus Lniano vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
4Grot Budowlani Łódź12
5KSZO Ostrowiec Świętokrzyski11
6KS PAŁAC Bydgoszcz11
7Polski Cukier Muszynianka Muszyna9
8Enea PTPS Piła8
Sponsorzy