Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPktMZPSWSP
1Chemik Police67262337322
2Impel Wrocław64262156928
3Grot Budowlani Łódź62262247027
4Developres SkyRes Rzeszów53261796135
5Tauron MKS Dąbrowa Górnicza49261795839
6ŁKS Commercecon Łódź392613134851
7Giacomini Budowlani Toruń312611154156
8BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała312611154758
9Polski Cukier Muszynianka292611154161
10Atom Trefl Sopot26269174163
11Enea PTPS Piła26268183559
12KS PAŁAC Bydgoszcz26268183961
13KSZO Ostrowiec23267193966
14Legionovia Legionowo20265213369
Odliczanie do następnego wydarzenia:
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
18:00
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Wisła Warszawa

18:00
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Joker-Mekro Energoremont Świecie vs KS PAŁAC Bydgoszcz

ORLEN Liga

DrużynaPkt
10Atom Trefl Sopot26
11Enea PTPS Piła26
12KS PAŁAC Bydgoszcz26
13KSZO Ostrowiec23
14Legionovia Legionowo20

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
Sponsorzy