Liga Siatkówki Kobiet

Logotyp Ligi Siatkówki Kobiet
Data:
Autor: administrator
Kategoria:

 

 

 

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1Chemik Police57221936219
2Developres SkyRes Rzeszów53221845922
3ŁKS Commercecon Łódź47221665330
4Grot Budowlani Łódź46221755733
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz42221485035
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała352212104138
7E.Leclerc Radomka Radom25228143548
8Energa MKS Kalisz23227153452
9Enea PTPS Piła22227153252
10DPD Legionovia Legionowo21227152951
11#VolleyWrocław17225173156
12KSZO Ostrowiec Świętokrzyski8222201562
UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy