Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1ŁKS Commercecon Łódź14550153
2Chemik Police14550154
3Developres SkyRes Rzeszów10541137
4Polski Cukier Muszynianka Muszyna9532129
5Grot Budowlani Łódź953298
6KSZO Ostrowiec Świętokrzyski85231111
7KS PAŁAC Bydgoszcz85231011
8Impel Wrocław75321111
9BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała75231111
10Enea PTPS Piła5523811
11Trefl Proxima Kraków4514712
12MKS Dąbrowa Górnicza4514612
13POLI Budowlani Toruń3514514
14Legionovia Legionowo3514413
Odliczanie do następnego wydarzenia:

KS PAŁAC II Bydgoszcz vs KS Stal Grudziądz

Młodziczki

Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
3-1
Juniorki
Pałac Młodzieży

KS PAŁAC Bydgoszcz vs WTS KDBS Bank Włocławek

10:00
Młodziczki
SP nr 8 w Świeciu

KS PAŁAC II Bydgoszcz vs KS Stal Grudziądz

11:30
Młodziczki
SP nr 8 w Świeciu

MUKS Joker Świecie vs KS PAŁAC II Bydgoszcz

12:30
Młodziczki
ZS nr 4 we Włocławku

KS PAŁAC I Bydgoszcz vs WTS KDBS Bank I Włocławek

14:00
Młodziczki
ZS nr 4 we Włocławku

SKS Aleksandria I Aleksandrów Kujawski vs KS PAŁAC I Bydgoszcz

17:00
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

KS PAŁAC Bydgoszcz vs POLI Budowlani Toruń

10:00
Kadetki
Gimnazjum Publiczne w Gałczewie

UKS Kopernik Gałczewo vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
5Grot Budowlani Łódź9
6KSZO Ostrowiec Świętokrzyski8
7KS PAŁAC Bydgoszcz8
8Impel Wrocław7
9BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała7
Sponsorzy