Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1Chemik Police70262427423
2Developres SkyRes Rzeszów64262247126
3ŁKS Commercecon Łódź61262246929
4Grot Budowlani Łódź52261795834
5Enea PTPS Piła462616105543
6Trefl Proxima Kraków392613135250
7Polski Cukier Muszynianka Muszyna382612145152
8BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała362611155052
9KSZO Ostrowiec Świętokrzyski282610164060
10Legionovia Legionowo26268183961
11Impel Wrocław26268183963
12KS PAŁAC Bydgoszcz25268183560
13POLI Budowlani Toruń24268183363
14MKS Dąbrowa Górnicza11263232373
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy