Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1Chemik Police70262427423
2Developres SkyRes Rzeszów64262247126
3ŁKS Commercecon Łódź61262246929
4Grot Budowlani Łódź52261795834
5Enea PTPS Piła462616105543
6Trefl Proxima Kraków392613135250
7Polski Cukier Muszynianka Muszyna382612145152
8BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała362611155052
9KSZO Ostrowiec Świętokrzyski282610164060
10Legionovia Legionowo26268183961
11Volley Wrocław26268183963
12KS PAŁAC Bydgoszcz25268183560
13POLI Budowlani Toruń24268183363
14MKS Dąbrowa Górnicza11263232373
Odliczanie do następnego wydarzenia:
16:00
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Amber Kalisz

17:30
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

KS PAŁAC Bydgoszcz vs SMS Police

18:30
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Joker Mekro-Energoremont Świecie vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

11:30
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Volley Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

12:00
towarzyskie
Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs BlueSoft Mazovia Warszawa

16:00
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Budowlani Toruń vs KS PAŁAC Bydgoszcz

10:00
towarzyskie
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

Energetyk Poznań vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Volley Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy