Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1ŁKS Commercecon Łódź34131213812
2Chemik Police33131213615
3Developres SkyRes Rzeszów32131123614
4Grot Budowlani Łódź2513852617
5Enea PTPS Piła2213852722
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2013672826
7KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1913672626
8Polski Cukier Muszynianka Muszyna1913672526
9Trefl Proxima Kraków1613582327
10KS PAŁAC Bydgoszcz1313491831
11Impel Wrocław1213492033
12Legionovia Legionowo1213491932
13POLI Budowlani Toruń1213491531
14MKS Dąbrowa Górnicza4131121136
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
8Polski Cukier Muszynianka Muszyna19
9Trefl Proxima Kraków16
10KS PAŁAC Bydgoszcz13
11Impel Wrocław12
12Legionovia Legionowo12
Sponsorzy