Liga Siatkówki Kobiet

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1Chemik Police57221936219
2Developres SkyRes Rzeszów53221845922
3ŁKS Commercecon Łódź47221665330
4Grot Budowlani Łódź46221755733
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz42221485035
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała352212104138
7E.Leclerc Radomka Radom25228143548
8Energa MKS Kalisz23227153452
9Enea PTPS Piła22227153252
10DPD Legionovia Legionowo21227152951
11#VolleyWrocław17225173156
12KSZO Ostrowiec Świętokrzyski8222201562

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
3ŁKS Commercecon Łódź47
4Grot Budowlani Łódź46
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz42
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała35
7E.Leclerc Radomka Radom25
20:30
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

1/4 LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź

16:00
Kadetki
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

1/2 MP: KS PAŁAC Bydgoszcz vs MKS Avia Świdnik

18:00
Kadetki
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

1/2 MP: KS PAŁAC Bydgoszcz vs KS Metro Warszawa

12:30
Kadetki
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

BKS Stal Bielsko-Biała vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy