II liga – 1 grupa

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan44201555022
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz44201554623
3KS Spójnia Stargard37201374533
4Enea Energetyk II Poznań37201374433
5UKS ZSMS Poznań36201284233
6Gedania Gdańsk33201194235
7SMS Police27208123741
8Energa MKS Truso Elbląg27209113339
9SKF Forex Politechnika Poznańska22207133448
10Golden Orzeł Malbork14204162453
11Akademia Piłki Siatkowej Rumia9203171855
Odliczanie do najbliższego wydarzenia:

II liga

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy