II liga – 1 grupa

Data:
Autor: administrator
Kategoria:
     
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan44201555022
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz44201554623
3KS Spójnia Stargard37201374533
4Enea Energetyk II Poznań37201374433
5UKS ZSMS Poznań36201284233
6Gedania Gdańsk33201194235
7Energa MKS Truso Elbląg27209113339
8SMS Police27208123741
9SKF Forex Politechnika Poznańska22207133448
10Golden Orzeł Malbork14204162453
11Akademia Piłki Siatkowej Rumia9203171855
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
3ŁKS Commercecon Łódź41
4Grot Budowlani Łódź37
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz31
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała24
7E.Leclerc Radomka Radom22

II LIGA

DrużynaPunkty
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan44
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz44
3KS Spójnia Stargard37
4Enea Energetyk II Poznań37
5UKS ZSMS Poznań36
20:30
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy