II liga – 1 grupa

Data:
Autor: administrator
Kategoria:

 

 

 

Tabela ligowa

DrużynaPunktyMeczeZwycięstwaPorażkiSWSP
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan44201555022
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz44201554623
3KS Spójnia Stargard37201374533
4Enea Energetyk II Poznań37201374433
5UKS ZSMS Poznań36201284233
6Gedania Gdańsk33201194235
7SMS Police27208123741
8Energa MKS Truso Elbląg27209113339
9SKF Forex Politechnika Poznańska22207133448
10Golden Orzeł Malbork14204162453
11Akademia Piłki Siatkowej Rumia9203171855
UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy