Stwórz z nami niezapomnianą atmosferę – zostań naszym WOLONTARIUSZEM!

Data:
Autor: Redakcja

W związku z nadchodzącym sezonem Klub Sportowy PAŁAC Bydgoszcz poszukuje osób do współpracy w charakterze wolontariuszy przy organizacji spotkań Ligi Siatkówki Kobiet i wszelkich wydarzeń sportowych organizowanych przez nasz klub!

NIEWAŻNE CO ROBISZ NA CO DZIEŃ, ANI ILE MASZ LAT – NAJWAŻNIEJSZE, ŻE KOCHASZ SPORT!

Jesteś ambitnym, głodnym nowych wyzwań człowiekiem kochającym siatkówkę? Zostań WOLONTARIUSZEM KS PAŁAC Bydgoszcz i wspieraj bydgoskie siatkarki! Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to dyspozycyjności w dniu meczowym, sumienności, zaangażowania i UŚMIECHU! 🙂

Co oferujemy w zamian?

Jeśli jesteś fanem siatkówki, z pewnością cenisz możliwość kontaktu z naszymi zawodniczkami poprzez wspieranie ich z trybun. Teraz możesz być jeszcze bliżej wszystkich wydarzeń, a siatkarki Pałacu mieć na wyciągnięcie ręki! Pomoc wolontariuszy przy sprawach organizacyjnych przed meczem, od drobnych po te większe, jest nieoceniona i wręcz niezbędna. Takie doświadczenie z pewnością przyda Ci się w przyszłej pracy zawodowej, a Ty będziesz miał satysfakcję z dołożenia swojej cegiełki do stworzenia niezapomnianych emocji w hali Łuczniczka!

Wolontariat sportowy to duże możliwości:

– poznasz z bliska emocje związane z wydarzeniami sportowymi i będziesz ich częścią

– spotkasz znanych sportowców i osobowości sportu

– nawiążesz nowe znajomości i będziesz miał możliwość realizacji własnych, nie tylko sportowych, pasji, np. fotograficznych

Napisz do nas na adres ewa2.ks.palac@interia.pl , że chcesz podjąć z nami współpracę jako wolontariusz. Koniecznie pamiętaj, żeby zostawić swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą!

DO ZOBACZENIA !!!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy