Bydgoskie siatkarki w CH Zielone Arkady! (zapowiedź)

Bydgoskie siatkarki w CH Zielone Arkady!
Data:
Autor: Redakcja

W sobotę, 5 października w Centrum Handlowym Zielone Arkady odbędzie się wydarzenie „A u nas bydgoskie siatkarki!”. Podczas kilkugodzinnego eventu będziecie mogli lepiej poznać wszystkie zawodniczki i sztab szkoleniowy Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz.

Wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 12.30, oprócz prowadzących (doskonale znani kibicom bydgoskiej siatkówki Maciej Łopatto i Radosław Fonferek) otworzą maskotki Bydgosia i Panda 🙂

Spośród najważniejszych atrakcji popołudnia należy wymienić: quiz „Siatkarskie Abecadło”, dzięki któremu poznamy ciekawostki z życia klubu oraz strefę zabaw dla dzieci. A w niej między innymi kolorowanki, przypinki, piaskownica z Bajkowego Labiryntu (piasek kinetyczny). Nie zabraknie też torów przeszkód (z wykorzystaniem sprzętu sportowego: piłki piankowe, pachołki, ringo, szarfy).

O godzinie 13.00 nastąpi prezentacja zawodniczek i sztabu szkoleniowego Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Po przedstawieniu drużyny na sezon 2019/2020 będzie możliwość rozmowy, otrzymania autografów i zrobienia sobie zdjęcia z siatkarkami.

Następnie zawodniczki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz przeprowadzą rozgrzewkę dla dzieci i będą im towarzyszyć podczas wspólnej zabawy w poszczególnych strefach.

Miłośnicy tańca również znajdą coś dla siebie, gdyż zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęły grupy taneczne Echo Art i Unique.

W sobotę, 5 października spędzimy razem kilka godzin. Zarezerwujcie sobie czas, zaopatrzcie się w wygodny strój i spotkajmy się w Zielonych Arkadach! Jesteśmy umówieni? 🙂

Warto dodać, że sobotni event będzie dla kibiców już drugą okazją do spotkania z siatkarkami bydgoskiego Pałacu. W listopadzie ubiegłego roku, również w CH Zielone Arkady, zorganizowaliśmy dla Was wydarzenie pod nazwą „Kibicujmy bydgoskim siatkarkom!” (obejrzyj zdjęcia).

Przypomnijmy. Pierwszy mecz w tym sezonie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz rozegra 12 października. Spotkanie z Grotem Budowlanymi Łódź zaplanowano w hali „Łuczniczka” o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w sobotę! 

A u nas bydgoskie siatkarki!

CH Zielone Arkady, ul. Wojska Polskiego 1

Sobota, 5.10.2019

g. 12.30-16.00

Czytaj również:

Energa Cup 2019. Wyróżnienia dla Anny Stencel i Moniki Jagły (relacja) (oficjalna strona klubu)

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [wideo] (oficjalna strona klubu)

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy