Sezon 2014/2015 uroczyście podsumowany

Data:
Autor: administrator

W poniedziałek na terenie Stanicy Wodnej Kopernik odbyło się spotkanie podsumowujące sezon 2014/2015 w wykonaniu siatkarek Klubu Sportowego „Pałac” Bydgoszcz. W trakcie imprezy włodarze klubu wręczyli nagrody za sukcesy sportowe i podziękowali sponsorom za wsparcie w minionych rozgrywkach.


Tym razem spotkanie odbyło się nie w Pałacu Młodzieży, a w plenerze w pięknej, wiosennej scenerii. W trakcie jego trwania pamiątkowymi upominkami za sukcesy w minionym sezonie zostały nagrodzone zawodniczki oraz sztaby szkoleniowe naszych zespołów młodzieżowych. Przypomnijmy, że juniorki Pałacu zostały srebrnymi medalistkami mistrzostw Polski, kadetki przywiozły z turnieju finałowego brązowe krążki, a drużyna młodziczek zajęła czwarte miejsce w Polsce. Sezon do udanych mogą zaliczyć także nasze najmłodsze adeptki – uczennice klas sportowych V i VI uzyskały awans do finału turnieju Kinder+ Sport w kategorii trójek i czwórek.

Prezes Waldemar Sagan podziękował także wszystkim, którzy wspierali klub w rozgrywkach 2014/2015 – sponsorom, instytucjom oraz przedstawicielom lokalnych mediów.

W trakcie grilla nie zabrakło słodkiej niespodzianki. Wszyscy goście zostali poczęstowani okolicznościowym tortem, który udekorowany został srebrnym i brązowym krążkiem mistrzostw Polski oraz zdjęciami medalistek. Ufundowała go Grupa DBK.

Fotorelację z wydarzenia znajdą w Państwo w naszej galerii. Autorem zdjęć jest Dariusz Stoński.

Gosia

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo