Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2019/2020!

Ruszyła sprzedaż biletów!
Data:
Autor: Redakcja

Rozpoczęliśmy internetową sprzedaż biletów na mecze Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020. Najtańszą wejściówkę kupisz już za 9 złotych!

Mowa o bilecie normalnym Early Bird, który po uwzględnieniu 55% promocji kosztuje zaledwie 9 złotych. Tak, chcę skorzystać z promocji (kliknij).

Bilet normalny w sezonie 2019/2020 będzie kosztować 19 złotych, z kolei ulgowy 9 złotych.

Prowadzimy również sprzedaż tak zwanych biletów extra (miejsce siedzące przy parkiecie) w cenie 29 złotych oraz biletów VIP uprawniających do zajęcia miejsca przy parkiecie i skorzystania ze strefy cateringowej. Ich cena to 49 złotych od osoby.

Seniorzy obejrzą mecz Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz, kupując bilet za 10 złotych. Z kolei studenci i młodzież szkolna zakupią bilet w cenie ulgowej, to jest 9 złotych. 

Dla dzieci, które nie ukończyły 5. roku życia, wstęp na mecze Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz jest bezpłatny.

Nie chcesz stać w kolejkach lub nie masz czasu na kupowanie biletu 2-3 razy w miesiącu? Kup karnet na wszystkie mecze Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020. W tym przypadku masz dwie możliwości. Zakup karnetu na cały sezon: rundy zasadnicze + play-off w cenie 100 złotych lub zakup karnetu VIP na cały sezon: rundy zasadnicze + play-off – miejsce przy parkiecie oraz dostęp do strefy cateringowej w cenie 300 złotych.

Uwaga! Sprzedaż karnetów, biletów extra i VIP jest prowadzona wyłącznie w kasach, które są czynne na godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Chcesz skorzystać z promocji i kupić bilet na mecz szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu? Internetowa sprzedaż wejściówek Early Bird jest prowadzona pod adresem www.idenapalac.pl (kliknij i kup bilet w promocyjnej cenie!).

Oprócz tego, w dniu meczu, wejściówki i karnety kupisz w kasach, które będą otwarte na godzinę przed spotkaniem.

Przypomnijmy. Pierwszy mecz w sezonie 2019/2020 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz rozegra w sobotę, 12 października. Rywalkami bydgoszczanek będzie drużyna wicemistrza Polski, Grot Budowlani Łódź. Spotkanie zaplanowano w HSW Immobile Łuczniczka na godzinę 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj również:

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz spotkał się z kibicami! [wideo]

Prezentacja zespołu Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz [wideo]

Piotr Matela: Chcielibyśmy powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu [wideo]

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo