Przywrócić rywalizację do Bydgoszczy

Data:
Autor: administrator

W poniedziałek nasz zespół rozegra rewanżowe spotkanie o piąte miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Ekipa Piotra Mateli na wyjeździe zmierzy się z BKS-em Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek w tym meczu zabrzmi o godzinie 18:00.

Póki co bliżej piątej lokaty są siatkarki Bartłomieja Piekarczyka – to one w minioną niedzielę okazały się lepsze od Pałacanek i w hali Łuczniczka pokonały nasz zespół 3:1. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań, więc żeby przedłużyć nadzieje swoich kibiców, bydgoszczanki muszą w poniedziałek zejść z parkietu jako zwycięskie. W przypadku wygranej naszych zawodniczek wynik rywalizacji będzie wynosił 1-1 i zostanie rozegrane trzecie spotkanie, które rozstrzygnie sprawę zajecia piątej lokaty. Zaplanowane jest ono na czwartek, 18 kwietnia, na godzinę 18:00. I dokładnie taki scenariusz jest naszym wymarzonym na najbliższe dni!

Pierwszy mecz zakończył się po czterech partiach. Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz walczyły i zabrakło im naprawdę niewiele, żeby to spotkanie wyglądało zupełnie inaczej. Zespół Piotra Mateli w tym sezonie już dwukrotnie okazał się lepszy od ekipy z Bielska-Białej i mocno trzymamy kciuki za powtórkę!

Niewykluczone, że będzie to ostatni mecz siatkarek Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz w sezonie 2018/2019. Jednak mamy nadzieję, że nasze zawodniczki powalczą jeszcze o piątą lokatę w Bydgoszczy i kibice będą mieli okazję okazać im swoje wsparcie w hali Łuczniczka!

Trzymajcie mocno kciuki za zwycięstwo Pałacanek!

 

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy